Új hozzászólás Aktív témák

  • AnginaP

    aktív tag

    válasz Vistaboy #96066 üzenetére

    Hali!

    Nem vagyok expert, és a többiek majd javítanak, ha valamit pontatlanul írok:
    Először is tennék be túlélő passzívot, sokat tud segíteni, és próbálj craft-olni Hellfire amut, ha van rá lehetőséged. Ránézésre nekem kevésnek tűnik a cooldown-od, gondolom "sokat" kell várnod két vengeance között. Arra nem ártana ráfeküdni, már amennyire a lehetőségek engedik. Convention-t mindenképp használnék a damage boost miatt, ezt sokan mondták itt korábban is.
    Plusz szerintem (mivel papír a kari), a lételeme a dodge. Ahogy a rally-s youtube videóban hisztérikus módon elhangzott: "nem veszed el a gázt, nem veszed el a gázt!!!", kb ezt tudom mondani itt is (legalábbis ilyen hanglejtéssel): "nem érhetnek hozzád, nem érhetnek hozzád!!!!" Ne hagyd, hogy hozzád érjenek, plusz a Zei is úgy adja a dmg boost-ot, ha minél távolabb vannak a mob-ok. Nemtudom hogyan játszol, de szokj hozzá, hogy kb nem látod az ellenséget (vagyis csak kicsit), a képernyő szélét spammeled mindig. Ha elit van, azt úgyis írja chat-ben.
    Még annyi, hogy a life-ból én engednék, pl a sisakban átfogratnám CHC-ra. Ilyesmi, hirtelen ennyi.
    Aki lát még valamit, az ne legyen rest írni, ill. javítani! :)

    Indítok egy Skyrim szervert.

Új hozzászólás Aktív témák