Új hozzászólás Aktív témák

  • haller26

    tag

    válasz granini #89433 üzenetére

    Szvsz,nem egészen úgy van hogy szegény dps.. Azért a supportoknak ki kel szolgálni "szegény dps-t".Kérdem én mit csinál egy wiz pl egy globe barbhoz képest?? Milyen gáz már egy support karinak és milyen érzések kavarognak benne??(a nagy többségnek)Én sem szeretek supportolni,de feláldozom magam a csapatért,meg tegyük hozzá,hogy 100s GR-hez eljutni Soloban jelenleg a fekvő nyolcas kategória.Én jelenleg még szezon elején mentem pár karikát a wizzel(71) és utána a parti miatt( ha volt-van) feláldoztam magam az 1üttérzés-fejlődés oltárán(jelenleg is van 3 supp85+ra) nem is nyúltam a vazsihoz,bár egész jó gearben van és most már el is kezdek vele játszani. Egyben itt megragadnám az alkalmat,hogy akik supportolnának nekem 80-85 körül és kicsit is értenek a karihoz,szívesen huznám őket és az sem zavarha nem 1k+ parával rendlkeznek. Egy kérésem van csak,hogy legyen meg az alap gear és tartsanak életben!! Okoskodó majomparádék és elviselhetetlen ... emberek ne is vegyenek fel.Nekem a játék a felhőtlen szórakozásról szól és a jó társaságról.Aki ebbe a kategóriába nem fér bele tárgytalannak tekintheti csekély felhívásom.Jelen személyemmel is támogatom azok sorát és elgondolást,amely elérhetővé teszi,hogy aki solozik közel ugyanazt az eredmént elérhesse minden tekintetben,mint aki csapatban tolja. Gondolom nem vagyok vele egyedül,hogy vannak olyan szituk mikor nem jön össze a csapat ,publikolni nem akarunk és bizony ilyenkor jó lenne ha tudnánk kicsit solozni és nem kellene alkalmazkodni senkihez. Köszönöm hogy veletek forumozhatok. További szép napot sok locsol(k)ót. Granini valami locsolóvers eme szép ünnep alkalmából??!! :))

    "Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

Új hozzászólás Aktív témák