Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz GrimmDiablo #89160 üzenetére

    A Witching Hour kb az egyik legritkább öv talán. Szerencse is kell hozzá, a vicces, hogy a LoN WDmnek vadászom a Belt of Transcendence övet ancientben már régóta, de előbb adott egy ancient Witching Hourt, mint azt... Viszont ahova meg az kellene, abból meg simát is talán ha kettőt-harmat találtam. Ha van már erős karaktered, menj (magadhoz kepést) magas szintű Greater Rifteket, esetleg partiban játssz sokat, publik vagy klán vagy akárhol. Előbb-utóbb meglesz az. Vault is egy megoldás, ha tudsz menj, akár partiban vagy egyedül, ha van Puzzle Ringed. Volt pár ritka cucc, ami ott esett ki (konkrét példára most hirtelen nem emlékszem).
    A játékban nincs igazi recept az ilyenekre, csak bízz benne, reméld, és játssz, majd kiesnek a kellő dolgok.
    Visszakerestem a bnet taged, azért úgy nézem nincs okod panaszra, jó par anci cuccod van :)
    (Tüzetesebben nem néztem meg, mi mennyire jó roll)
    Mindig van egy-két dolog karakterenként amivel megszenved az ember, ez benne van a pakliban.

    #TeeBee73: Felraktam a PTRt, de nem sok ingert éreztem még, hogy elindítsam :)

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák