Új hozzászólás Aktív témák

  • haller26

    tag

    válasz Gorneck #88934 üzenetére

    Én ma lettem 1k Para.Eddig 85t toltunk ilyen 10 perc alatt és nekem is rá kellett fanyarodni a publikra általában.Idegesít engem is a sok... ,pl mikor rift közben kilép mert lassabban megyünk fél perccel a vártnál,a gyokér meg rohan és azért halunk meg és még sorolhatnám.Néha azért összejön pár normális ember,de inkább megyek kissebbet velük.Ma a céh főnök jött a 1.7k + wizardjával,hát mit ne mondjak néha csak tátott szájjal bámultam. Nagyon gagywd-mel gyengítettem őket(a 2 supp is 900+) és 10 perc alatt lehoztunk 1 97t(a wiz elmondása szerint ez volt időben a legjobb 97),akinek a rekordja 105 volt.Ég és föld volt a különbség , kész élvezet volt játszani velük.Nyugodság volt ökörködés ,jó hangulat.Ma játszottam előszőr wd-vel nagyon tetszett és fogalmam sincs hogyan is kéne supportolni vele,de csak lementek azok a 95s Grek meg a 97 is.Átérzem a problémádat hidd el,nekem az fáj a legjobban,hogy sokan elutasítanak "szar a karid "címszóval ,de mégiscsak jó akkor?Értem én hogy megvannak a klikkek,de nem 1mást kéne segítsük,klánon belül meg főleg??!! Na csak feltört belőlem a legnagyobb magyar szindróma,de remélem nem csak n érzem ezt így. További szép estét és minden jót kívánok nektek,szép estét , akinek megtetszettek eme sorok és eviselne 1 gyengébb support karit az vegyen fel és erősítsük egymást.
    :K HAJRÁ MAGYAROK!!!!

    "Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

Új hozzászólás Aktív témák