Új hozzászólás Aktív témák

  • H_András

    tag

    Tegnap végre összejött a komplett szett, amit akartam, így már elkezd úgy kinézni a karakterem, mintha játszani is lehetne vele :U Persze mivel még erős kezdő vagyok, eddig (és most is) az van rajtam ami sztem a legerősebb és épp hullik, de a full gear-t nem kevés beleölt óra, ideg és anyázás előzte meg.. :DDD amint látszik majd a linken, a hota barbár jön be nekem nagyon, ezt is szeretném majd jobbá tenni, a jelenlegi állapottal T4-en tudok szólóban érvényesülni, és a 20-as ennek megfelelő greater riftet tudtam letolni egyedül (nem is próbáltam feljebb eddig). Tudom hogy sokaknak ez még nevetséges szint, de még csak ismerkedek a lehetőségekkel.
    Tegnap két órát bemerészkedtem publicra, kifogtam egy olyan csapatot akikkel másfél órát sikerült játszani, és nem dobták ki a kezdő szerencsétlen barbárkámat, kb mentem utánuk és cápáztam T5-ön és gyűjtögettem a parapontokat, de volt néhány hirtelen és csúnya halál is, főleg a lézershow-s monsztáknál, rühellem azt a típusú ellent. Két-három nyaláb és fekszek. Kérdésem főleg erre vonatkozna, az ellen mi védene (a szaladgáláson kívűl? :(( ), meg kb milyen irányba induljak ezzel a karakterrel, mint látszik nem tekergettem semmit, a kockában is alap dolgok vannak (amiket másoknál látok nekem olyan nincs még). Nézegettem a komolyabb hota buildeket, nagyon messze vagyok attól, meg elég vegyes a kép ki mire gyúr, nyilván játékstílustól függ, nekem főleg solo játékra kellene egy jól kigondolt ilyen típusú barbi. Ha lehet óvatosan a kritikákkal :R , mert ami most van az még nem tervezett build, abból élek amim van, örülök hogy kezdetnek a szett összejött, csak most már szeretnék komolyabban is rámozdulni a témára, és rá is érek majd csapatban játszani vele

    Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

Új hozzászólás Aktív témák