Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz trufa12 #83983 üzenetére

    Az üres rifteket, a hányadék mobokat a hányadék mapeket...egy nap ha 20-szor nem tolja a képembe a kacskaringós hulladék mapet, akkor egyszer se...
    És mindezt azért, mert a WD lagfixelve legyen? Hagyjuk már...
    Ha volt is illen "hotfix" az kb akkora hazugság volt, mint a többi. Nem tudják fixálni...

    4 szetje van a WDnek...
    1 Jade semmire se jó
    2 Zuni 75-től már olyan lagot csinálok vele, hogy egyszerűen nem hívnak partyba (sgr meg már kurva unalmas). 2x Zuni játszhatatlan már 73 környékén is (ma 65-ön is voltak gondok - szerencsétlen srácot meg is kértül, hogy leave, mert élvezhetetlen volt a gém). Seasonbe jobb a helyzet...ott nincs pain.
    3 HT az minden formában állóképet csinál...65-től már játszhatatlan.
    4 Pókos, én csak matinak hívom...semmi másra se jó. Balfasz skillek, semmi összehang, 0 fantázia...de legalább jó gyors.

    Ma ott close-oltam a gémet, mikor a staticplam Monkom is állóképet csinált TX-en (végre gondoltam kipróbálom)...ez még tetszik...de így? 1,5 évet húztam le suppként...mert nagyon nem volt mivel tolni hol monkkal hol palával hol WDvel...meguntam. Minap kínomba összeraktam egy viszonylag klafa HotA-t...3 nap múlva töröltem...elaludtam felette. :(

    Várom a friss híreket a DIO-ról és az új pecsről...hátha kezdenek ezzel vmit, mert kezd unalmas lenni ez a balfaszkodás...de ahogy látom nem csak nekem...közel 20-30 NS playert szedtem össze az elmúlt hetekben...ebből 1-2 játszik már csak...szinte mind suppként tolta...

    Nyomatják ezt a seasonös rakás szerencsétlenséget...oszt ahelyett, hogy tényleg vmi olyan tartalom kerülne bele, ami ér is vmit, nem...kapsz egy kavicsot...oszt szedd össze az NSbe már meglévő fullos setjeidet...hogy 1-2 hónapot várva ugyanott legyél, mintha nem is csináltál volna semmit.

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák