Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Gyick #81459 üzenetére

    szerintem solora jobb a helltooth (de nezd meg a toplistat), kopim is eleg zora (HC), de ugy latom o inkabb teamben hozza. (bar macihoz is vannak anci cuccom, de nekem a acid szimpatikusabb...lassan az 50grift-et is speedben nyomom :) 8perc alatt lement ma (vegre kaptam egy ancit a setbe)

    Mondjuk gondolkozok ezen a kopin, hogy az 5darts-os miatt erdemes egyaltalan poison dmg-re menni, nem lenne-e jobb a physical dmg (ugye a kesesek azzal apritanak)??? WD szakertok? ill focus+rest vagy soj + conventionra szavaztok???

    ill. meg egy kerdes: ha set-et forgatok at set-re, az lehet vajon anci? (szerintem nem...forgattam vagy 15x de nem adta)...gondoltam sporolok egy kis soult :DDD , meg matit

    (#81460) _ocsisajt
    RIP..legyen neki konnyu a (pixel) fold :(

    amugy rakhatnanak be vagy +6slotot, ha ennyi build van...nem (merek) kidobni semmit, ki tudja, hogy a jade, a pokos buildbol mit lehet most, vagy a jovoben kihozni, meg akkor macit is probalgatnam....meg adhatnanak meg lada kapacitast is.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák