Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    Nahhh...ahogy látom a Monk kezd teljesen okéka lenni...van hírtelen halál build álá TRFlury (nem kötött a gear - több kombót is láttam már), lehet harangozni...kár, hogy a jó öreg 2x1H ág halott...1-1 build létezik magas GR-re de nem az igazi...de fun-olni tökéletes...

    Leaderboard:
    - DH még mindig erős...magas GR-re kötelező...elem ág viszonylag variálható, (gear változó)
    - Barb, Cruz, Monk lassan 1 szinten van...Cruznál nem lenne rossz, ha tényleg levennék a pacikról a knockbacket...magas GR-re sztem erősebb csapatba, mint a másik...
    - WD pet részlegét nem lenne rossz rendbe tennék, hogy ne csak DHval lehessen GRezni. Talán a helltooth vagy mellik set...ha jól olvastam lehet variálnak rajta.
    - Wiz még mindig nem az igazi...talán a másik set...de ide se ártana némi buff, hogy ha már a tankok nem variálhatók, akkor DPS ág az legyen...hydra as nerf is jött tán a buff mellé?

    Ami számomra még mindig hiányzik,
    - GR szerepek nem nagyon változnak...soloba lehet használni a normális geared, de csapatba mindenféle halhatatlan supp fosok maradtak...kár érte...bár nem csodálom nem tudják ezt megoldani...
    - fegyókba nem nagyon van varia...pedig 1-1 jóféle tulajdonsággal sokat lehetne lendíteni 1-1 kaszton.
    - OH nem nagyon van varia...pedig 1-1 jóféle tulajdonsággal sokat lehetne lendíteni 1-1 kaszton.
    Szal adhatnának kicsit több mozgásteret 1-1 új kaszt spec item bevezetésével.

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák