Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz _ocsisajt #69879 üzenetére

    a material problemat mar felvetetted nekem...
    7000 kristalyom van a ladaban 2000 kek bizbasz, 500 soul...egyikbol sem erzek hianyt, es nem is hianyolom, hogy venni kene...900misi aranyam van (ez a gold gem kicsit atgondolatlan volt...kb 20misi aranyam volt elotte, es a vaultnak orultunk mint majom a farkanak, mert kavicsolhatunk), jott a gem, es kb 10 csilliardom is lehetne mar...persze van, hogy a rollnal 3misinel azt mondom, hogy akkor eleg (nem azert mert nem lenne, csak elvbol :) )

    miutan ronin vagyok engem nem zavar, hogy nem tudom atadni a targyakat...akivel jatszok annak szivesen odaadom ha kell vmi (woodnak is adtam mar ket socketelo dobozt...(ha jol emlekszem kettot), es O is adott mar egy csomo cuccot, pl. theot a wizardomnak.)

    (#69876) granini -lehet, hogy ugy erzed, hogyha te farmolod akkor te donthesd el, meghogy klantag...de egy nagyobb ero ugy dontott, hogy ez megsem legyen (lehetne rosszabb is (pl. annak sem adhatod at akivel farmolsz), es nyilvan a fekete kereskedelem az oka, nem a ge.izkedes, hogy megsem engedik)...eldontheted, hogy 200evig fogsz elni, dehat....szoval megszoksz, vagy megszöksz....(bar ide az ekezet nem is kell :) )

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák