Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz Rayner #67872 üzenetére

    "10ből 8x act4-5 mobok vannak minden szinten...." azt hiszem át tudom érezni. Időre eddig csak a 36-os Griftet tudtam megcsinálni, azt is a zombis-csontvázas mapon, egyébként 40-ig jutottam max. De igazából lényegtelen, mert 35 felett már szinte minden egyhitel, a kérdés az, hogy milyen kombóban jönnek az elitek. Egy thunderstorm, jailer, extra health, frozen Winged Assault pakk még 32-34-en is könnyen meg tud fektetni, na, múltkor 39-es griften ebből kaptam 4-et a pálya elején, bár asszem egy belőle a körbeforgós act 5 mob volt (vortex, arcane ésatöbbi), a teljes grift kb 27-30 perc lehetett. Esélytelen volt időre megcsinálni. A vicc az volt, hogy a Guardiant öltem le a legkényelmesebben - ott is tökmind1, ha nem Ghom vagy Szextrisz, akkor nem nagyon jelent problémát.

    A HUD azon része, ami előre megírja, hogy milyen lények vannak a pályán az kb csalás, azonnal bannolnám az ilyet, mert nem fair tőle a játék. (viszont ahogy hallom, egész jól lehet velecsekkolni, hogy melyik cucc, skill mennyivel dobja meg egy-egy statod, az nem jönne rosszul)

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák