Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz Madn!ght #67443 üzenetére

    Én 8M toughness-el olyan simán letoltam 32-t, hogy öröm volt nézni. A kulcs a megfelelő crowd controll, toughness-el semmire nem mész, ha megütnek az már baj, ne üssenek meg! Elég, ha csak az archerek és az effektek találnak el. 32-t már két setuppal is lenyomtam, mindkettő jó:
    1. EQ szett, cinder, maximus, futós öv, soj, unity, skillek: war cry, ground stomp, wotb, cota, eq, leap
    2. EQ+IK, IK fegyver, futós öv, unity, rorg, skillek ugyanazok

    A legnagyobb gond a guardianokkal van, mert a single target dps-t a cota adja meg igazán (ezért nem jó a coldos barbár solora). Az első setupban, ha aktiválom a wotb-t és a cota-t, plusz odateszem a 4 EQ-t, nagyon gyorsan elfogy a guardian, de csak 20 másodpercig aktív, ez kb felezésre elég, utána jön a gond, nincs wotb, nincs eq, csak ugrálni lehet és fire chain-el sebezni, ha éppen van. A kettes setupban ilyen gond nincs, viszont az alap sebzés is kisebb, hiszen kiesik a maximus, a cinder és a soj is, ami jelen esetben ~55% fire dmg és ~30% elit dmg. No és el is érkeztünk a barbár hatalmas gondjához! Rosszul áll össze az EQ szett. Ahhoz, hogy leo crown-t lehessen használni a + ~10% cdr-ért, le kell mondani a soj-ról, ami viszont rengeteget dob a guardian ellen. A másik probléma a skillek. Túl sokat kellene használni és nem fér be. A cota, eq, leap alap, ezek mellé 3 mehet. A war cry kell a futás miatt (sprint is mehet másik övvel akár) tehát maradt kettő. A wotb nagyon sokat dob az elitek ellen és cc immunitást is ad, emiatt must have, tehát egyetlen skillt tudsz variálni. A gond, hogy ide kettő kellene, az egyik a ground stomp, ami nagyon jó cc-t ad, a másik pedig egy sebző skill lenne, mondjuk WW, amivel lehetne a guardiant ütni, amíg az EQ cooldownon van és procolná a fire chaint folyamatosan. Nem próbáltam még ground stomp nélkül, de megnézem majd mit mutat úgy, de már előre tudom, hogy csak mázlis riften lesz jó nélküle, mert az archereket össze kell húzni valamivel, a leapen pedig nem lehet call of arreat-ot használni, mert stun nélkül halál van. (a call of arreat kiesése miatt is jó a ground stomp, hiszen összehúzza a mobokat és procolja a strongarmot, igaz parthan bracerrel lenne tuti a dmg reduction miatt, úgy gondolom jó riftben parthan bracerrel meg tudnám csinálni a 34-et is)

Új hozzászólás Aktív témák