Új hozzászólás Aktív témák

  • Bahama

    aktív tag

    válasz mikromanus #66075 üzenetére

    Én úgy tudom hogy az IC csak az immobilt veszi le, attól függetlenül a dmg-t megkapod.

    A DH-OP-nerf témához hozzászólva.
    Véleményem szerint nerfelni biztos nem fogják 2 ok miatt is.
    1, Most buffoltak patchben mindent. (maguk a skillek dmg-ét + a spenderek rotációját)
    2, van még hova fejlődni, főleg ha a GR leveleket nézzük. És azt hogy aki előrebb van azt lerántjuk a többi szintjére az nem megoldás.
    És a 3. bónusz hogy végre megint lehet játszani a DH-val, és nem az van hogy MP10-n senki nem akar veled menni mert kb semmit nem ér.

    És ahogy már többen leírták azért DH és DH között is van különbség. És hiába van mondjuk mindenhol top rollos cuccod, akkor is tudni kell vele játszani. A vault egy külön tudomány mikor merre ugrasz, hogy húzod össze az enemyt a sentry köré, hogy osztod be a hatreded, mert azért lőni is illik mellé csak figyelni kell hogy legyen elég a következő sentryre.

    Azt én is elismerem hogy jelenleg ez a legerősebb kaszt. De ezek mindig változnak...

    Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

Új hozzászólás Aktív témák