Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Prof #60870 üzenetére

    Nem nerf, hanem balance patch. ;]
    Majd szépen átképzed a karaktered ahogy illik. Jóhogy nem már befagyott-rögzült játékot akarsz. Ami nem változik az halott. Kösz, nem. Mellesleg lehet itt siratni az itemeket, viszont most jelenleg az a helyzet, hogy a két védő helyére kap a monk két DPS buff passzívot, azaz több lesz a sebzése (vagy ugyanannyii, ha beáldozol 1-2 primaryt allresre). Az armor 30% helyett alapból armor 100% lesz. Egyedi resist helyett all resist, amit azért könnyebb összeszedni. Ja, hogy az DPS bukó? Akkor szépen használod a szép új DPS passzívokat. A magasabb armor miatt kevesebb sebzés jut át. Szép a dodge, de az kapcsoló jellegű védelem. Vagy sebződsz, vagy nem. Lehet vele számolni, de nem érdemes. Elég félrevezető infót kapsz. A 2.1-es 10 milla tohhnes sokkal jobb a mostaninál. Greater riftekben meg max a szerencse fog téged olyan szintre vinni ahol egy ottani fehér sebez annyit, mint egy mostani T6 elit. Már jóval előtte megcsípne egy szikra, vagy megégetne egy fáklya és kimúlnál
    A monkod tényleg szép. Csak nem kellene annyira belegyöpösödnöd. Már kieg kiadáskor, vagy inkább 2.0.1-gyele gy időben kellett euzt meg kellett volna lépniük ezt a mostani váltást. Nem tudom miért nem tették. AZt hitték, hogy majd később megoldják kreatívba a dodge védelmi gyengeségét? Hehe. :DDD

    Sörpac: Clusteres-unitys DH-m 2.0.6-ban taktikázik és kitér T4-en a fehérek elől azért, mert ha bentmarad középen, akkro az fájhat. PTR-en masszív tank a karakter. Mondjuk így se állok bele az ellen sűrűjébe, mert akkro kikapcsol a pride bónusz és a távolsági sebzésbuff. Nem tudom mit nomatsz, de szerintem az "idő" megszépíti neked a dolgokat. Nézd meg a PTR-t és a mostani 2.0.6-ot is egy körre. Ne brainstormingolj mikor a brain rész ennyire alvó státuszban van még (vagy már)! ;]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák