Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz RockHaRD #484 üzenetére

    én stonefort 1-2őt is ki szoktam pucolni, eléggé lineáris, szóval amíg az ember nem hal addig elég gyors.

    Muton: "Nephalem, your existens is creations greatest sin" mondja azmodan, lord of sin. majd közli hogy pusztulnia kell. mert bűn (a feje mondja, közvetlenül Cydea vagy Azmodan előtt, vagy Siegebreaker után mielőtt az ember leér a kráterbe). na szerintem ez a játék legnagyobb WTF momentuma.

    Gothmog: sokra nem fogsz menni. mármint lehet, hogy igen, de nyögvenyelős és lassú lesz. nekem van három 60as karim, egy 35ös monk valahol nightmaren és egy 15ös WD. monk/WD leveling megy, de lassan, lvl60as barbárt és wizardot már nem használom. DHm nephalem12őn van, és annyira nincs sok időm játszani.

    lehet menni ah nélkül, de nagyon nehéz. egyik barátom ment így a DHjával, végül egy hete cápáztam neki 160kért egy 1050dps critsocket xbowt... pedig nem volt rossz a fegyvere, amit anno talált.

    A1 ok, A2 féligmeddig a nerfek óta, A3-A4et még nerfelni kell egy ideig, hogy magatalálósan, elfogadható időn belül esélyes legyen.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák