Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mikromanus #4541 üzenetére

    Igen meg neked a szemedbe sütött a nap és én amúgy is hátszélben játszom...
    Blabla..
    Azt az Xbowot több mint egy hónapig nem adtam el mert a topikba fellelkesítettek hogy az 200eurot ér én meg nem akartam olcsóbban adni...
    Nem kell a duma...látszólag hatékonyabb vagyok...ráadásul sokkal..mindezt úgy hogy a gearedben lévő kavicsok vannak kb annyiba mint az én komplett gearem, szóval AH bevételt mint témát sem nagyon erőltetném a helyedbe..

    Mellesleg 3 hónapja játszom amiből kb egy hónapot ACT1es farmolással töltöttem(10K DPS-el) mert ACT2-n szétkaptak, szóval nem kell megmagyarázni..
    Néha elviselheted hogy nincs igazad...nem fáj az annyira hidd el!

    És ha már jól megmondjuk akkor Gorneck arra próbált rávilágítani hogy te, aki szidod a DT barbárt...csináltál egy ugyanolyat csak Seismic-el...sprint, (néha örökyeti is), low hp, DPS power és szaladsz mintha kötelező lenne, és persze "helyezkedésnek" hívod azt hogy nem tudsz megállni mert szétkapnak...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák