Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Sirandrish #4542 üzenetére

    JA. Most már nem violt hova rakni a goldot. Azután kezdtem el költekezni, hogy valaki benyomta milyen jó stormja van és milyen tuti kis kardot vett. Kezdtem magam szégyelni és inkább rágyúrtam DPS-re. Köszi az ösztönzést. :R

    A hátszélen és a szembenapsütésen kívül azért még mindig ott van, hogy később kezdted és ugyananyni órád van. Nem fogok veled vitatkozni. Legyen meg neked az az elégtétel hogy verybestmód határozottan 33%kal hatékonyabb vagy. Összesítettben szerintem tévedsz, de amilyen határozottan nyomjátok most már lehet simán ennyivel gyorsabbak vagytok. Csapatérdem szerintem. Nekem arra nincs akkora hajlamom, így lassabban haladok picit. Visszaestem causalgamer szintre :D

    edit: a szaladás okát lásd feljebb. Elkényelmesedtem, meg így gyorsabb. Előtte 2-3 hónapot nyomtam "normál" sebességen meg leap használattal, de idővel szeretek picit módosítgatni. A DT barbár népszerű, de nem könynebbs zerintem mint amit én nyomok. Csak az enyém ritkább és picit lassabb. Kevesebb a közelharc, így nem olyan veszélyes. Ezt nem tagadom. Act 1 farmolással meg veszett sok elit killt össze lehet szedni. Így máris érthetőbb az a 30k. Lehet kevés volt a DPS-ed. Nekem is az volt, de Act 1-et a jóéletben nem runoltam jobb dropért vagy pénzért. Eleinte questre mentem, aztán meg nerfelték act 2-t és az is könnyű letta túlbiztosított gearemben. Az ilyen egyhónapiguyganaztfarmolom-a-dropértésgoldért dolgokat amúgy se nagyon értettem.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Myki19

    tag

    válasz Sirandrish #4542 üzenetére

    "Igen meg neked a szemedbe sütött a nap és én amúgy is hátszélben játszom..."
    :D:D:D:D:D:D:D:D

    Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

Új hozzászólás Aktív témák