Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • userxy

    őstag

    válasz mikromanus #4545 üzenetére

    Nem értem a kettőtök közti vitát....

    Annyi közös van bennetek..
    barbárok vagytok
    nagy dpssel
    nagy hatékonysággal
    egyikőtöknek sem 2 fillér a gearje
    Mindegyikőtöknek csillió elit killje van és sok óra játéka

    Azért jó a diablo és skill rendszere hogy sok sok dologgal lehet hatékony az ember.

    [ Szerkesztve ]

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mikromanus #4545 üzenetére

    Csapatérdem...más öli le az eliteket helyettem igaz?
    Kár hogy soloba gyorsabb vagyok mint partyban :U

    "azért még mindig ott van, hogy később kezdted és ugyananyni órád van."

    Igen...sajnos van időm játszani...hogy mi hogy miért ahhoz neked mondjuk pont semmi közöd..
    Illetve ez min változtat?
    Azonos idő alatt én többet öltem..sokkal
    ACT1 farm teszi? ACT2-ben és ACT3ban is több elit van mint ACT1-en..
    És mondjuk ennek mi köze bármihez? Neked senki se mondta hogy játssz soloba (ami amúgy gyorsabb) mint ahogy azt sem hogy ACT2-t farmold...azért mentem ACT1-re mert ACT2-t nem bírtam, és sz*r se esett így geart se tudtam venni..

    Itt egy a lényeg...le akarsz velem nyeletni valamit ami szerinted hatékonyabb..én erre mondom hogy Mikro...kipróbáltam..nem hatékonyabb...erre te jössz a "de hát sokkal mert izé, de te úgy is ráérsz" flegma dumáddal..és mikor kiderül hogy bőven hatékonyabb vagyok akkor jössz az "okokkal", hogy ezért vagy azért...

    Hja...amúgy amikor megvettem a 960as kardot elmondanám hogy AZZAL volt 24K DPS-em...az 1100+os kardal meg lett 40K...ennyit a nagy DPS buildekről...full tank voltam és vagyok most is..csak már más passzívot használok meg a cuccaimat úgy raktam össze hogy azért DPS-em is legyen...

    userxy A "Vita" azért robbant ki mert Mikro szokásos "csakazértismegmondom" dumáját már nem bírtam lenyelni századjára, főleg úgy hogy mint kiderült..picit butaságot is beszél..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák