Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Sirandrish #4549 üzenetére

    No most így utoljára (mielőtt örökhari és visszavonsz a friendslistádról):
    - Nem kisebbítem az érdemedet. Ügyes vagy, jó a builded, lelkes vagy és jó a csapat. A csapatérdemen nem azt értettem, hogy ők dolgoznak helyetted, hanem hogy jól tudtok együtt és összejátszani. csapatban meg mindig könnyebb, mert jelenleg kevesebb HP többletet kap az ellen mint ami pluszt a több ember képvisel. EZ tény és nincs is gond vele. Jelenlegi szinten ez nem is okozhat a ti gearetekben és összecsiszolt csapatotokban előnyt a solo játékosokhoz képest. Ezt majd 1.0.5-ben tudjátok kihasználni.
    - a korábbi időszakokban nehezebb volt az inferno és kevesebb és gyengébb volt a "jó gear". Ebből kimaradtál. Csak ennyit tesz az azonos idő-későbbi kezdés. Annyit játszol felőlem amennyit akarsz.. Te dolgod. Csak picit felemás érzés ha azzal jösz ezután azonos időre, hogy 33%-kal hatékonyabb vagy. Ha ez neked jó érzés akkor hidd is el. Szerintem inkább a napi/heti hatékonyságodat nézhetnéd. Simán jobb vagy szerintem órára levetítve jelenleg act 3-on. Ez legalább egyértelmű érv és nem is tagadom. Most jobban benne vagy a játék sűrűjében mint én. Vagy csak jobbak a képességeid ;)
    - Act 1 farm: könnyebb ellen, gyorsabb kill Mit tesz az elit kill statisztika? Mi értelme? Ha te leölsz 1000 elitet inferno act 3-on, más ugyanannyit norm act 2-n, akkor ugyanolyan jók vagytok?

    "Itt egy a lényeg...le akarsz velem nyeletni valamit ami szerinted hatékonyabb..én erre mondom hogy Mikro...kipróbáltam..nem hatékonyabb"
    Nem akarom lenyeletni veled. Nekem jobban bejött és a saját tapasztalataim alapján hatékonyabb. Ha neked nem jön be, akkor neked az nem hatékony. Csak általánosítasz személyes vélemény alapján. A sprint nélkül lassabb a kari. Ebben mi az arcoskodás?

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák