Új hozzászólás Aktív témák

  • jpeetr

    aktív tag

    válasz granini #44183 üzenetére

    - az amulettre csinálj még 49% CHD-t de úgy hogy a többi sor megmarad.. :P
    most kraftoltam egy púpos talicska amut, természetesen nem lett jobb

    - nati gyűrűn alacsony az avd dmg és hiányzik róla +1 IAS
    igaz, csak azon meg nincs ennyi chc, legalábbis nem sok jobbat találtam dps-ben az ah-ban

    - nati csízmára strength helyett vita, ugyanennyi.. de gyorsan.. :P
    ezen a témán már rajta vagyok

    - vállasra még 25 allres és 7 pickup
    pickupra semmi szükségem, allres jöhetne. pickup helyett inkább armor

    - meg fogtok kövezni de WKL helyett jobb lenne még 1 olyan LS-es rare kard mint a main hand
    ebben a témában nem óhajtok vitát nyitni 400k buff + 24% dps-t egy karddal sem fogsz kiváltani, de még EF-el sem.

    - zsenialis a mempód, de ha hiszed ha nem egy toppos inna sapival (6 chc sok dex sok vita single resist bonusz FoT skill)
    12bonusos inna max 4,5 chc-s mempot tud kiváltani, teszteltem eleget

    és egy durva craftolt Archon chest armorral (300 dex 200 vita 3 socket 2 resist + armor) meg lehet verni a mempo + inna vért párost. Nézd meg az én monkomon (a pasin) és az a vért még nem is maxos, lehetne rajta +100 dex simán.. sőt van olyanom is amin arcane + allres is van meg pick-up (csak nincs rajta 170 vita sajnos és az bizony kell) Csak ugye a nati +130 dex miatt kell 2 inna szett ezért csere a mempó is ha ezt a fejleszési irányt választod. De tud hozni úgy dps-t hogy nem buksz ehp-t.. esküszöm.

    sosem fogod kiváltani a mempo + inna naci + inna vértet normálisan
    Mempo mindent ver dps-ben és ehp-ban, még ha Te nem is ezt gondolod. Árban is mindent ver :C
    Inna set +130 dex, így akkor durván számolhatsz a vértemen 320 dexxel l, 270 vitával meg 10%life, nem beszélve az 5% reduce-ról.

    egyébként a TIédnél egy sokkal jobb inna sapit cseréltem a mempora, minden stat magasabb volt + 12% bonus. kár hogy nem figyeltem, hogy ilyet hordasz, odaadtam volna, mert nagyon fika áron ment el.

    a naty set-el kapcsolatban egyetértek mindennel, cipő, gyűrű csere lesz

Új hozzászólás Aktív témák