Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz Sárpac #40913 üzenetére

    - 8655 órája hoztam létre az accountomat
    - 3538 óra "játékidőm" van
    - HUD 2065 óra városon kívüli játékidőt mért az első karakterem létrehozása óta (7436997066 msec). Az 12 hét. Ez a kill countom alapján 81 monster kill / perc az aktív játékidőben, illetve 2.8 elite/perc. Csakhogy a megjelenés óta hibás az elite kill counter a játékban (furcsállom hogy az informátoraid erről nem szóltak még :F). Ugyanis A HUD által számolt kill countom majdnem megegyezik a D3-beli számmal (~10M), miközben az elite kill count 346K a játék szerint, de én csak 125342-t számoltam (és magamnak jobban hiszek, mert én nem számolom bele a minionokat) ami 1.01 elite/perc átlagosan.

    Szóval ha még egyszer hülyeségeket beszélsz, kiszedetlek a moderátorokkal rágalmazás miatt... már ők is megmondták, hogy ejtsd a témát, engem meg kezdesz felidegesíteni. Nem elég hogy a játékkal meg AH-val kapcsolatban állítasz néha akkora hülyeségeket, hogy leszakad a pofám, de jössz itt nekem 70 hét nyers játékidővel. Múltkor még csak 40 volt, nem? Szóval jó lenne ha végre befognád és visszamennél aludni...

    (#40922) mikromanus: van authenticatorom, és az email címemet se tudod :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák