Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    Egy kis segítségre, tanácsra volna szükségem. Pár hónap után megint feltettem a játékot, mentem pár kört a régi farm útvonalon, aztán kipróbáltam az MP1-et is, Act II-ben még így is egész simán haladok, de azért nem az igazi. Visszaolvasva itt pár oldalt látom, hogy mennyire el vagyok maradva, nincs több százezer dps-em, nincs sok száz milliós gearem. Nyilván ezen csak sok-sok farmolással fogok tudni változtatni, de mit/miket kéne először cserélnem?
    Itt a kopasz. Van 578 allres, 31,5% chc, 209 chd, 3% lifesteal, a többi nagyjából látszik.
    Azt vegyétek figyelembe, hogy nincs sok goldom, konkrétan jelenleg 1,8 millió. Rajta vagyok a gyűjtésen, egyelőre semmi eladhatót nem találtam, bár még nem is sokat játszottam most.
    Ezért arra gondoltam, apránként, kis lépésekben upgrade-elném a cuccokat. A fegyverek elég ramatyak, azokat kéne először, right? Csak az egyiken van attackspeed, chd, a másikon chd, sok vit meg lifesteal, így nem nagyon van upgrade elérhető áron. Az Inna gatyát meg fejest most vettem, kb. 1 milla volt a kettő, már ezek sokat dobtak az összképen.
    Na de megyek is vissza farmolni, meg vadászom az AH-t. A tanácsokat meg köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák