Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Amur #18405 üzenetére

    Szerintem:
    -Pajzsot cseréld le egy nagyobb Blockosra...25-28%osat is lehet venni CHC-vel pár száz K-ért és sokat számít...megnéztem neked..most 450K egy 27%blockos 6%CHC-vel
    -Cipőt is lecserélheted...809 alap all resid van..nem sok de túlzás...inkább vegyél olyan Fire Walkert amiben van 200+ STR meg 80-100 VIT..némi life-ot pótolnod kéne :K
    -Rend - BL runával....mindenképp használd...9% LS-el dolgozik és elég jól is sebez..a revenge helyett simán beteheted..

    Ezek mellett ha lesz még némi + CHC-d akkor a Battle rage-t használhatod az Into to Fray runával, és a Bash helyett frenzy..LS is jobban pörög majd és a furyd is elég lesz a hamerre..
    A Nerves of Steel helyett rakd be a Weapon mastert, azzal nyersz is 10% CHC-t..ráadásul amit a battle rage-en elbuksz DPS-t azt vissza is hozza..
    + én Amura is mindenképp tennék CHC-t mert azon 10% a max és a 6-7%os elég olcsón vásárolható..természetesen kevesebb STR-el..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák