Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz fahrii #14583 üzenetére

    Ha elég komoly a DPS-ed akkor 4,5% (fegyver+Magic Weapon) már szinte mindenre elég...

    Egyébként ott van Kicsimix videója..MPL8n se szarta össze magát..nem kellett permafreez..és nem is kell..
    Ha nem megy soloba MPL8 akkor vagy menj alacsonyabbra vagy szerezz be 1-2 barátot akik lekötik a mobokat míg te meghegeszted az agyukat az Archonnal...

    Nem akarok megbántani senkit (tudom, sokan használják) de szerintem a CM-nek csak gyenge partyban van létjogosultsága...ahol óvni kell a playert minden találattól...

    A karakter hasznos...szó se róla, de van élet a permafreez után is..és meg sem közelíti az Archont hatékonyságban..

    Ez az én véleményem :K

    persil Ebben az a vicc hogy csak érzetre 1 hiteled a mobokat..
    Persze, lehet hogy meghalnak pikkpakk és úgy érzed hogy ugyan olyan gyors vagy de hidd el hogy nem..
    Több 100órát farmoltam MPL-eket váltogatva és mikor MPL szintenként 70-80% + HP-t kell leverned az nem 8 sec...sokkal több..tapasztalatból mondom..
    És 3-5 körnél persze nem számít, de ha hétvégénként ráérsz, és esetleg több órán keresztül nyomod akkor a nap végére az alacsony MPL-nél jó néhány plusz kört jelent :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák