Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz soo277 #112212 üzenetére

    Szerencsére nekem nagyon ritkák a szerver oldali komolyabb lagok, mármint olyan ami már megölné a karimat.
    1-1 előfordul abban a 50-120 órában amit játszok 1 Season alatt de eddig még karimat nem vitte el lag. 'le is kopogom'

    Évekig viszont nagyon instabil volt a netem és akkor még 1 full set bountyt se tudtam végig vinni anélkül, hogy ne vágott volna ki játékból. :((( 'ez nagyon poén volt amikor csak akkor adta a bonus cachet ha megcsináltad az összes Actot 1 játékon belül engem meg kivágott a vége fele..'

    Ez miatt jöttem most vissza pár season óta HC-ba mert szolgáltatót váltottunk és most már stabil a netem. 'ha ez változik akkor megyek is vissza SC-be'
    Én azt nem vállalnám amit _ocsisajt kollega csinál az instabil mobil nettel. :D

    (#112211) proci985

    Áh, akkori D2 időkben még nem értettem ilyenekhez meg csak 1.07 illetve 1.09 ment single playerbe Barbárral meg Javazonnal.
    1.10 meg később B neten, a fullos summon Nekroval volt hogy ha sokat játszottam 1 játékon belül lecrashelt az egész meg nagyon lagolni kezdett minden.

    Kéne D3-ba egy nerf előtti Recursion. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák