Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    Nektek nem fagy szét a játék közben a cucc??? Azt csinálja, hogy szétfagy és kilép desktopra... ÓRIÁSI mákom volt, nem is tudom, hogy úszta meg a main karim 2x is a RIP-et!
    Ezt túrtam a logban: "invalid SNO 397640"
    Tovább kutakodtam gugliban és bedobott 1 bnetes fórumot (plusz van kapcsolódó), ahol mások is szívnak ugyanígy ezzel!

    Az érdekesség az, hogy "egész nap" (néha azért dolgoztam is, promisz! :DDD ) a mobilnetes alt karival farmolgattam. Felváltva impale és UE variációk.
    Ahogy visszaléptem main-re, hogy letekerjek speedben három 99-es GR-t, mindkét magas GR-ben kaptam fagyást a búgócsigával, jól. Harmadikat nem forszíroztam. :DDD

    Ami a lényeg a kutakodásom alapján: Version 2004-es verziószámú Win10 64 bites oprendszert használok (lehet itt van a kutya elásva, ez a 2004-es verzsön nem lett igazán valami pöpec a kritikákat olvasva) és NEM használok hangot a játékban. Sőt ! A két 99-es riftben még csak a foobar sem ment a háttérben, le volt pauesolva.
    Állítólag dolgoznak az ügyön, de ez már több napos beírás kékek részérű. :(

    Vki hasonló cipőben toporog esetleg?
    (Mindenesetre maradok akkor daggernél meg shotgunnál, tuti ami ziher)

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák