Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Na, akkor nálam hivatalosan is véget ért a Season 11. Mire hazaérek melóból, már foghatok is neki rendezgetni a NS-be átkerült cuccokat. Összességében véve elégedett vagyok a mostani szezonnal, több dolgot is sikerült végigvinnem, illetve kipróbálnom, amit a korábbiakban nem, vagy nem mindig. Először is, végre kimaxoltam a ládát, így most már S12-ben nem tudom, lesz-e másféle jutalom helyette, amiért érdemes lesz kínlódni a szezonos eredményekkel. Mondjuk az sem baj, ha nem, legalább nem kell két karit indítani a Set Dungi miatt...

    Szintén első ízben próbáltam ki a Shadow Impale DH-t (Eddig UE Multishot builddel mentem), és el kell mondanom, hogy a végére sokkal jobban megtetszett, mint a másik, annak ellenére is, hogy eleinte kételkedve álltam a dologhoz. Végül annyira jól sikerült összerakni a karaktert, hogy megdöntöttem az egyéni GR csúcsomat, első ízben sikerült letolni a Solo GR 78-at, ráadásul maradt is majdnem 4 perc, azaz még talán a 79 is meglenne, ha ma még lenne időm tolni. :)

    Amit viszont furcsállok - ezen remélhetőleg változtat az új patch -, hogy eddig egyedül csak a Demon Hunterrel tudtam eljutni magabiztosan GR70 fölé. Akármi mást próbáltam, 68-69 környékén már annyira nem volt sebzés, hogy meguntam kínlódni vele. Pedig jó lenne ha legalább egy set lenne fejenként, amivel el tudnék jutni odáig. Oké, tudom, hivatalosan mindegyik settel el lehet, van is bőven olyan, aki meg tudja csinálni, de nekem eddig még nem sikerült. Lehet, hogy én vagyok béna. :P

    Most már akkor részemről jöhet a Season 12, számomra az lenne a legjobb, ha a patch a szezonnal együtt jönne, úgyis akkor teljesen új karaktert kell indítani, nem keverednének a régi cuccok az újakkal. Sajnos amíg ezeket a buzi Set Dungeon-öket nem veszik ki a szezonos jutalmak követelményei közül, ha lesz a láda helyett értelmes cucc, mindenképp Crusaderrel kell indulnom, mert az Invoker settel tudom csont nélkül, maximum másodikra lehozni a Mastery-t, márpedig nekem már az a két nekifutás is több a kelleténél.

    Viszont mindenképp lesz DH-m is, kíváncsi vagyok, melyik lesz jobb patch után, a UE vagy a Shadow. Ideje lenne már végre, hogy olyan Primal Ancient cucc is essen, ami valóban része valamelyik buildnek azok közül, amelyiket kedvem lenne kipróbálni. Nem hiába hívják Smart Lootnak a rendszert, okosan figyel rá, nehogy valami használhatót adjon belőle. :DDD

    Amit viszont javasolnék a fejlesztőknek, hogy igazán turbózhatnának már Kadala kisasszonyon, valamint Zoltun apón is a kockájával együtt. Eszméletlen, mennyi matit kell elpörgetni náluk, mire értelme is lesz az egész dolognak. Fel kéne már fogniuk Blizzardéknak, hogy nem mindenki tudja ezrével farmolni a Forgotten Soult, a Death's Breath-et, illetve a Bounty-s matikat sem... Ok, biztos többen vannak, akik megoldják, így nem számít prioritásnak, de néha komolyan elmegy az ember kedve a játéktól, ha a több óra alatt összeszedett matikat 10 perc alatt elpörgetjük, az eredménye pedig 0... :K

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák