Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    Mai.
    Street bisztro a Liszt Ferenc utcában.
    Kiszállítás kellett, mondom felnézek a honlapra, és rendelek valamit. Itt valami nem stimmel. Tuti láttam leves menüs étlapot tőlük. Volt is. A facebookon. Érted? A sima étlap a weblapon, az idény/akciós pedig a facebookon. Mulatságos volt.
    Hívom, rendelek, megbeszéljük az időt. 12óra +-10perc.
    Várok. Nem jön. Várok. Még mindig nem jön.
    20 perccel a megbeszélt idő után hívom őket, hogy késik. Ha nem jön meg 10perc múlva akkor lejár az ebédidőm, én meg azért nem fogom átvenni, hogy estig ott meredjen a táskámban. Letelt a 10 perc, hívom őket, kösz, szóljanak a futárnak, hogy ne siessen, de majd legközelebb. Erre befutott a futár egy francia rendszámú kocsival. :)
    A telefonban sűrű bocsánatkérések, és igéret a legközelebbi rendelésnél 10% kedvezményre.
    Na mindegy.
    A kaja:
    Mexikói marharaguleves. 0.5l
    Félliteres pohárban. Jó volt, bár egy kicsit az íze és a kinézete egy darálthúsos babgulyásra emlékeztetett. Volt benne elég anyag. Tetszett, de nem volt kiemelkedő.
    Gladiátor szendvics, nagy.
    Egy tipikus grillszendvics ami annyira azért nem nagy, viszont a bőséges reggelim és a félliter leves után úgy döntöttem, hogy csak a felét eszem meg melegen, a másik felét később. Mindenesetre arra hamar rájöttem hogy ezt lehet rosszul enni, mivel a szélein van az anyag, és mindkét szélén más. Vagyis bármekkora is a kihívás, nem kell lesarkazni a szendvicset, hanem csak szépen egyenesen enni, és azt meghálálja mert finom. Hidegen is, és melegen is.
    Tetszett. Bár a levestől többet vártam.

Új hozzászólás Aktív témák