Új hozzászólás Aktív témák

  • wandam

    csendes tag

    Nem volt hangulatom semmi vacsorát csinálni, és pont ott volt az asztalon a Kiscipó szórólapja... Még sose rendeltem tőlük, gondoltam egy próbát megér.
    Egy sajtos hamburgert és egy dönerkiscipóbant rendeltem. 40perc alatt kiért a futár, szóval ez már egy jó pont.
    A hambival kezdtem, nem tűnt túl nagynak, olyan átlagos méretűnek, de ízre nekem nagyon bejött. A hús tényleg marha volt benne, nem túl vastag, jól átsütve, semmi mócsing vagy bele nem illő darabka nem volt benne. Nekem kicsit sok volt a hagyma benne de ezt leszámítva ár érték arányba 9/10. (690huf)
    A dönerkiscipóban gyakorlatilag egy gyros kifliben. Ez ahhoz képest hogy "kiscipó" méretezést kapott elég nagy volt. Sok hússal a tetején, amin pár darab kicsit megégett, de én kifejezetten szeretem az ilyet.Itt se volt semmi mócsing vagy bármi rossz dolog a húsban, pedig féltem mert elég nagy csíkoknak nézett ki. Ízre is teljesen rendben volt. Ár/értékben erre is csak jókat tudok mondani 9/10. (790huf)

    A kettőt alig bírtam megenni, úgy hogy elég éhes voltam és így összesen 1500ból kijött, szóval elég baráti. Biztosan rendelek még tőlük és bátran ajánlhatom így első próba után :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák