Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz #33253120 #45967 üzenetére

    kéményen van, amit nem használunk! fa nem hinném, hogy nőtt, ugyanis azok tavasszal nőnek, decemberben más levél sincs rajta, így az nem kavarna be! ha megy akkor megy, tudja a sebességét, csak szakad! ebből arra következtetnék, hogy vagy náluk a központ bontja a kapcsolatot, vagy a modem szart be! 1 évig tökéletes volt, most már idegölő, várom már a tavaszt, hogy az optikai netet bekössék, 200huf-al drágább de 7,5x gyorsabb, gondolom még stabilabb is lehet.... :U

    más: pcx-ben van valakinek ismerőse? vettem még decenberben egy félkonfigot, úgy, hogy garos, csak mikor vettem át a cuccot, az eladó azt mondta, hogy a pcx mailben küldte a számlát(ami egyben a garlevél is) és kitörölte az e-mailt, és újra megkéri a pcx-től és utánam küldi! na máig nem érkezett meg a papír, süketel, hogy a pcx azt mondja, hogy nem találják a rendelését, stb, meg hogy visszavenné a félkonfigot, OLCSÓBBAN, mert már nem ér annyit, meg gari nélkül még kevesebbet és és szerinte ez így fer! na szóval a kezembe venném ezt az ügyet és utána járatnék a pcx-nél a cuccnak, mert ilyen patkányt még a világon nem láttam, hogy szerintem mi a fer....... :W

Új hozzászólás Aktív témák