Új hozzászólás Aktív témák

  • atike

    nagyúr

    Mivel már gyakorlatilag csak itt nem kérdeztem rá, szerencsét próbálok, hátha itt valaki tud segíteni... :)

    Szóval a lényeg, hogy mosogató tálcához keresek dugót. Ez eddig nem nagy szám, csak épp annyi a "bibi", hogy anno olyan csúcsmodern hiper-szuper mosogatótálcát kaptunk, aminek a lefolyó része egybe van öntve magával a tálcával - így nem szerelhető, nem cserélhető, és már a gyártó sincs meg. A lefolyó része majdnem egy síkban van a tálca aljával, így nem épp hagyományos dugó jár bele - ami kellene az szinte csak egy gumikorong....

    Adtak hozzá 1 azaz egy db ilyen bigyót, ami mostanra eléggé elöregedett, már pár helyen szétszakadt, cserélni kellene, de mivel a gyártó nincs már meg így elég nehéz. Voltam már jópár helyen, de mindenütt néztek rám, és csak hagyományos dugókat árultak...

    Amire nekem szükségem lenne az egy gyakorlatilag kör alakú pár milliméter vastag kb 12 cm átmérőjű gumi korong (a közepe ilyen "megfoghatóra" van kiképezve)... Sehol sem találok még neten sem igazán (bár lehet, hogy rosszul keresem), a boltokban jobb esetben hallottak már ilyenről, de legtöbb helyen még az sem...

    Szóval valaki találkozott már ilyennel? Lehet ilyet valahol kapni...?

    B terv... Tud valaki valami olyan helyet, ahol esetleg le lehetne ilyet gyártatni vagy valami gumilapból vágatni...?

    A komplett mosogatótálcát nem igazán szeretném cserélni egy pár száz forintos bigyó miatt ha egy mód van rá... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák