Új hozzászólás Aktív témák

  • mad1

    veterán

    válasz mad1 #500 üzenetére

    Es itt a hon emlegetett hellkite dragon 501 . hsz hez meltoan.

    Toturi nagy oromere ;)
    Gyorsan meglett az 500 hsz nem?xD

    Ne szemetelj ! = Steam

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz mad1 #501 üzenetére

    Én most pörgettem ki a második karakterrel, NG+ban másfél óra alatt elértem Blighttown-t.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #488 üzenetére

    Javaslom majd olvasgasd azokat a hsz-eket is amiket másnak írok mert majdnem minden kérdésedre válaszoltam már itt csak nem neked, plusz még linkeltem is videót az asylumba való vissza útról.

    A hydra-ba csak az a veszéjes míg odaérsz mert marha erós magic-et tol. de mikor már ott állasz a parton csak belockolnod kell hogy jó irányba tartsd a pajzsot és várni míg támad. 80% ban egyik feje sem fog eltalálni hanem melletted fúródik a földbe és olyankor ütheted.
    Mikor meg már csak kb 2 feje van az sose fog eltalálni szóval veheted elő a nyilat és lőheted.

    A skálázódűst meg meg tudod nézni könnyen. Rámész a fegyverre és átváltasz az adataira. alul vannak a betűk ebben a sorrendben: STR DEX, INT ÉS FAITH. Szóval ha az első és esetleg második ikonnál van betű akkor skálázódik str-re és dex-re.

    Parry-t én ami napig ritkán használom. Backstab-el bőven elvagyok nameg sokszor van hogy egy helyre 20estus-al akarok eljutni sebzés nélkül tehát nem kockáztatok parry-vel.
    Persze hogy claymore-al is megy. minden fegyverrel lehet. Bár nem próbáltam végig de gondolom.
    Nekem a BK axe kb a nyelével csapja hátba mert túl hosszú az meg elég op lenne ha a két éllü fejszét áttolná rajta mint a kardokat.. :D

    (#492) Set-Comment™
    Úgy szoktam. Az 50%ot sosem érem el és nincs is azzal baj hogy felfele menet eltalálnak. Hanem mikor már fent vagyok hátba lőnek és a falról pattanok vissza és úgy esek le.. De majd most iron flash osz stabil leszek mint egy hegy. Meg gondolom az a spell sebzést is csökkent mivel vasból lesz a húsom.. :)
    Nekem a pvp annyiból állt mikor pc-n toltam hogy mindig be invadeltek én meg letörtem az arcukat. Azt hittem kevés vsgyok pvp-re meg ugye ott más féle felszerelés kell mert a mozgékonyság számít meg stb.
    De nekem az akkori karakterem tényleg egy tank volt. gyűrű és pajzs védett mindenféle hatás ellen valamennyire a fizikai sebzére meg ott volt a giant set ami a legnagyobb fisikai védelmű set a játékban.
    Volt is egy olyan hogy jött egy sunyi invader hang nélküli gyárável meg fire meg magic spellekkel és gondoltam baj lesz de mikor eltalált alig sebzett meg és akkor ő is rájött hogy kemény dió vagyok.
    Ő tolta a spelleket én meg mentem előre mint a terminátor.. Elkezdett menekülni és beesett a curse-os békák közé mert épp dephts-be voltam.
    Aztán már lelőttem a netet mert a játékommal akartam játszani és nem online szórakozni és zavart hogy bárki beleszólhat a single player játékomba.
    Nameg mit ad a pvp? Se ranglista se semmi értelmes jutalom. Max annyi hogy én meg ő tudjuk ki győzött...

    (#494) nubreed
    Kapsz vagy találsz majd egy nyilat. Az a neve hogy composite bow. nem lő olyan messzire mint a longbow de sokkal erősebbet sebez. Én is átváltottam rá. Meg fel lehet szedni egy gyűrűt ami növeli a távolságát és azzal már messzire lő meg még erős is. Majd ha meg lesz húzhatod azt is. Megéri.
    Ja és egy warrior karakternek nem épp a legjobb stat az inteligencia. Ellentmondás a bazi erős fegyver meg az ész. Lehet a játék is errort írna ki ha elkezdenéd hózni az int-et. :D
    Persze te döntesz de én inkább a faith-et javasolnám. Tudsz majd csinálni occult fegyvert ami fsaith-el együtt már 3 betüre fog skálázódni (na nem mintha ez int-el nem menne) és a faith spellek is inkább arra szolgálnak hogy támogassák a harcos karaktert. Tulajdonképpen valami paladin szerűség leszel csak sokkal nagyobbat ütsz. :)

    (#500) mad1
    ugyan az a boss mint az első volt az asylumban csak csinál ilyen magic robbanást szóval ha van megic ring-ed (kék kő van benne) akkor vedd fel meg ott úgy is megkapod a crest shield-et ami pont ad 80magic resist-et.
    Annyi hogy ki kell figyelned a kétféle támadását amiből a magic sebzést tolja.
    Amit meg itt írok dőltbetűvel, ha nem akarod ne olvasd el mert lényegében elmondom mire figyelj.
    Az egyik olyan hogy vízszintesen csap egyet majd jön a robbanás szal szaladj és gurulj. A másik meg olyan hogy szép lassan maga elé tartja a fegyverét föggőlegesen és a földbe szúr vele. Olyankor elég ha mögötte vagy és még pár lépést hátrálsz a farkától és akkor nem ér el.
    Egyébként lesz majd még egy ilyen démond de annak még tüzes fegyvere is lesz de az már nem sokat dob az erején meg ha kiismerted a mozgását akkor vicc az egész.
    engem most a 2. asylum démon egyszer tudott megsebezni mert türelmetlen voltam.
    Végig mögötte voltam és ott nehezen ér el bármivel is.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #500 üzenetére

    Most kapcsolok. leverted anor londoban a boss-t? Mert akkor taps! melyiket hagytad meg másodiknak?

    (#502) Set-Comment™
    ha első végigjátszásban foglakozott az ember a karakterével és felszerelte akkor ng+ rohadt gyors és messze nem olyan nehéz mint azelőtt. Nameg már a játékot is ismeri az ember és nem az ismeretlennek megy neki szóval okosan átgondolva még tovább lehet egyszerűsíteni a dolgokat.
    Én most legutóbb nem mentem fel udeadból a monotaur hídjára hanem lementem havel-hez és onnan basin-en keresztül a kovácshoz és hátba támadtam az egész minotaur utáni részt. Mindenki a másik irányból számított rám és háttal álltak nekem.. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz Kvelstadt #503 üzenetére

    "Nameg mit ad a pvp? Se ranglista se semmi értelmes jutalom. Max annyi hogy én meg ő tudjuk ki győzött..." - Nem elég? Sajnos egy szint után túl könnyű a játék pve-ben. Invade-elni viszont móka. Próbáld ki milyen amikor te támadsz, Estus nélkül;)

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Set-Comment™ #505 üzenetére

    Mókának elhiszem hogy jó. Viszont nem vagyok az a nagy multis. Még a coop az belefér, de a multi az nem jön be. Estus flask nélkül ez mit jelent? Nincs? Csak mert legutóbbi ellenfél is töltötte az életét és nem spell-el. Bár azt tudom hogy invader formában a humanity az élettöltő de mintha úgy láttam volna hogy estus-al töltött.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz Kvelstadt #503 üzenetére

    Még egykét megjegyzés pvp-vel kapcsolatban:

    - Nem hang nélküli gyűrűvel jönnek hanem nincs hangjuk. Elvégre fantomként jelennek meg.
    - Mobok a fantomokat nem támadják. Szal a depth-es mókádnál az esésbe halt bele az illető.
    - Van olyan Covenant ami az invaderek irtására van kihegyezve. 10 kinyírása után kapod a Darkmoon Blade-et ami a legerősebb fegyverbuff a játékban.
    - Ez egy kimondottan online játék, csak magát szivatja az ember, ha egyedül játszik. Második nekifutásra a bossok 3/4-ét co-opban öltem le és segitettem rengeteg embernek mert jo sok soul jár érte:)

    Estus-al biztos, hogy nem tölt.

    [ Szerkesztve ]

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Set-Comment™ #507 üzenetére

    Konkrétan látszott az a gömb a lábán ami a silence gyűrű viselésekor szokott ott lenni.
    Egyébként sem tudok online lenni mert nincs előfizetésem és nem is lesz mostanában.
    Mint mondtam a coop nincs ellenemre egyáltalán. Sőt. szívesen tolnám innen bárkivel ha esetleg lesz megint free gold hétvége és épp nem dolgozom.
    De miért szívás egyedül tolni? ezt hogy érted pontosan?

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • nubreed

    veterán

    válasz Kvelstadt #503 üzenetére

    Rendben, köszönöm!

    El szoktam olvasni minden hsz-t és minden választ természetesen, nem csak azt amire nekem válaszolsz.

    Viszont tegnap a Pyromancy flamet ki akartam próbálni, fel is szereltem azt a piros kezet de hiába nyomkodom a támadás gombot, nem történik semmi. :) Mit kell csinálni, hogy működjön? :)

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz nubreed #509 üzenetére

    Bonfire - Attune Magic.

    Toturi: nem olyan vész a live ára, egy tízes per év, csak ebay kell hozzá:)

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #509 üzenetére

    Vegyél meg a pyromancy-s csávótól firelinknél legalább egy pyromancy alapu spell-t és bonfire-nél rakd fel attune magic opciónál.
    Önmagában a másik két varázstárgy, a catalyst és a talisman sem csinál semmit.

    (#510) Set-Comment™
    Tudom hogy nem drága de még nem volt rá szükségem. Bár így hogy már van több dark souls-os emberket akit innen ismerek pvp-re nem is de coop miatt érdemes lenne majd előfizetni.
    Nem tudom mit kell megadni hogy fel tudjatok venni de enqea a a box live-os nevem. ha más nem ott is tudtok üzenetet írni.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • nubreed

    veterán

    Ja értem, köszi.

    Szerintetek az Uchigatana egy jó fegyver? Ezt az undead male merchant dobja ki Undead Burgben ha megölöm.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • D4v3

    őstag

    válasz nubreed #512 üzenetére

    Sokan szeretik, elég fürge. Nagyot nem vesztesz, ha megölöd a fickót.

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz nubreed #512 üzenetére

    Elso karakteremmel a jatek haromnegyedig azt a fegyvert hasznaltam.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • nubreed

    veterán

    válasz Set-Comment™ #514 üzenetére

    Megyek farmolni Large Titanite Shardot Blighttown aljába, a mocsárhoz, mert azok a kúszó mászó óriás piócák dobnak azt is. Aztán fel akarom fejleszteni ezt is, meg a Claymore-t is ameddig csak lehet L. sharddal.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #512 üzenetére

    Sebességről nem tudok nyilatkozni mert azt nem néztem meg még de washing pole is katana és sokkal hoszabb ami jó neked. Ha belépsz az forest hunter covenant-ba akkor lent blightown-ban a liftes fa tékolmány tövénél ott lesz egy fickó és tőle meg tudod venni. Én most azt húzom.

    Kipróbáltam ezt a claymosre-t mert annyian dícsértétek. Nem rosz. De ha tetszik a clay akkor a BK greataxe-ot is szeretni fogjátok. kb ugyan olyan gyorsan csap (talán egy picivel lassabb) és erősebb is.
    Na jó megnéztem és 10el nagyobb a súlya szóval kell hozzá fejlődni de szerintem megéri majd beszerezni és felhúzni.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Big Bopper

    tag

    Valaki írta hogy meg lehet ölni a sárkányt a hídon nyilazással. Na én vettem párszáz nyílvesszőt, felnyomtam az íjamat +4-esre és elkezdtem lövöldözni lentről, ahol a patkányok vannak. Viszont miután lemegy az energiája egy érték alá gyógyítja magát. Már hatszor gyógyította magát szóval nem tudom mi van, mit csinálok rosszul. :(

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Big Bopper #518 üzenetére

    Én írtam.
    Nem tudom miért tölti vissza magát. Első végigjátszásban elvileg még nem tud heal-elni. Annyi hogy nekem fent van egy frissítés és lehet amiatt engedte lenyilazni. De akkor te meg próbáld azt hogy az egerek feletti bástyába felmész, ahol a black knight volt (ha még ott van akkor intézd el) és onnan ha látod a sárkányt akkor lődd fejbe, mire ráugrik a hídra de átesik rajta és meghal. Ez egy bug ami az alap verzioba volt benne. Ha pc-n tolod akkor felejtős mert ott már ezt kijavították.
    Egyébként alatta nincs semmi extra. egy bonfire meg egy covenant-ba lehet csatlakozni ha van 25-ös faith-ed.
    a shortcut amit meg meg lehet ott nyitni a sárkány miatt úgysem lenne sokat használva. Meg egyébként sem..

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Big Bopper

    tag

    válasz Kvelstadt #519 üzenetére

    PC-n tolom. Nem merek felmenni a lovaghoz, egyszer felmentem de kapásból levágott. Mondom akkor itt rohadsz meg magadban. :D
    Ok akkor nem szarakszok vele, megyek az erdőbe.
    Ja csak 8-as faith-em van, az intelligenciát fejlesztem. Mert rámfér :D Meg ilyen piromán csávót választottam az elején.

    [ Szerkesztve ]

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz Kvelstadt #516 üzenetére

    BK great axe nem enchant-olható, pvp-re lassú, könnyű riposztolni.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • D4v3

    őstag

    válasz Big Bopper #520 üzenetére

    Hagyni kell a fenébe a sárkányt, van amúgy, hogy elszáll és nem jön vissza, csak ha betöltöd újra a játékot. Majd kicsit később könnyeben le tudod már nyomni, csak hogy meglegyen az is. De a 12k soul-on kívül semmi mást nem ad.
    Viszont, ha sikerül kipucolnod vagy a híd után részt, ahol a kos vagy micsoda van vagy a hidat, ha elszáll a sárkány, akkor érdemes lecsalogatni oda a knight-ot fentről és ott azért egész könnyen meg lehet ölni. Elég lassan üt, asszem 3 féle ütése van, ki kell tapasztalni mikor melyiket üti és a szerint támadni.

  • Big Bopper

    tag

    válasz D4v3 #522 üzenetére

    Jó, tényleg hagyom akkor a fenébe. Fölfedezem az erdőt. Illetve fedezném mert egy lovag levágott itt is. Mára ennyi elég is volt talán a játékból. :)

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Set-Comment™ #521 üzenetére

    Nincs is szüksége enchant-ra, elég neki a skálázódás dex-re meg str-re.
    Azt aláírom hogy nem pvp-re való de itt mindenki single playert játszik és én abban segítek nekik ara meg jó a BK greataxe.

    Más:
    Most kipróbáltam a dragonslayer spear-t amit ornstein lelkéből lehet kovácsoltatni. Ez nem rossz fegyver!
    Tud ligtning-ot lőni, elég gyorsan szurkál és dex meg str mellett alapból skálázódik faithre is. Jóhogy megtartom!

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • nubreed

    veterán

    Bejött a taktika, összefarmoltam tegnap este, ha jól emlékszem 17 db Large Titanite Shardot lent Blighttownban, a nagydarab csúszó-mászó piócáktól. Ideje tovább fejleszteni a fegyvereket. :) Ja és előtte megszereztem a Rusty Iron ringet, így nem lassulok le a mocsárban/vízben.

    Rájöttem egyébként, hogy a legtöbbször azért halok meg ha találkozok egy combosabb ellenféllel (mondjuk egy black knight), mert kapkodok és sietni akarok. Ha ügyesen taktikázok és kihasználom az alkalmat amikor megnyílik és nem kapkodok, gyakorlatilag egy karcolás nélkül le tudom gyakni őt. Ez így volt tegnap is mikor visszamentem Undead Asylumba, hogy megszerezzem a fent említett gyűrűt, ott volt egy Black Knight a folyósón és 3-szor megölt, mert hülye voltam, 4edszerre összekaptam magam, esélye sem volt.

    @toturi: a BK Greataxe Black Knight Greataxe -ot jelent?

    Ja meg még egy: egy egy fegyvernél lent a statjai alján van 4 ikon, ezek mellett (nem mindegyik mellett) van egy egy betű, pl b-t vagy c-t sokat láttam. Azt már tudom, hogy ez jelenti azt pl, hogy tud e skálázódni a strenghttel az adott fegyver. Az egyik kérdés az, hogy gondolom akkor dexteritiyvel is skálázódnak? Már hogy ha van ott betű. Jól sejtem, hogy A - tól E-ig vannak a betűk és minél közelebb van az A-hoz annál hatásosabb?

    Más: megvettem a Pyromancy flamehez a Fire orbot a csávótól a Firelink shrineban meg kicsit fejlesztettem is vele a pyromancy flamet, de nem volt nálam túl sok soul akkor, nem vittem végig 15-ig. Na de nem is ez a lényeg, hanem mikor a bonefirenél próbáltam az Attune Magic -et kiírt, hogy nincs elég attunement slotom. Az Attunment statomat még eddig nem fejlesztettem sokkal fontosabbnak tartottam az Endurance -ot, Dexterityt, Strenghtet, Vitalytit (ebben a sorrendben), szóval ha fejlesztem az Attunement statotmat, lesz majd slotom is a mágia berakásához, vagy más kell hozzá?

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz Kvelstadt #524 üzenetére

    Nem mindenki, pl én sem:) Nálam kifulladt a single, harmadik nekifutásra mar négy óra alatt meglett a lordvessel. Ha megismered a játékot, ugy futsz át az elleneken, mint nyugdíjas a zsúfolt busz utazóközönségén ülőhelyért.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #525 üzenetére

    Golden serpent ring megvan? Vagy voltál már sen fortress-ben? Mert ott van egy titkos helyen és azt tudja hogy nagyobb eséllyel dobnak az ellenfelek fegyvert, páncélt vagy követ. Szóval úgy jobb farmolni.
    van a stat-jaidnál utolsó oszlopba egy olyan hogy item discovery. Azt növeli. Továbbá az is növeli ha human vagy és van benyomva pár humanuty. De azért felesleg humanyti-t benyomni. Elég a gyűrű.
    Nekem volt hogy úgy sem dobta ki 30 silver knight-ból egy sem a silver k swordot.

    A türelem az egyik legfontosabb ebben a játékban. A knight-ok meg nem ellenfelek egyébként. Hamar ki lehet ismerni a mozgásukat a támadasaikat és onnantól meg sem tudnak sebezni. Én pl mindig mögéjük tudok kerülni mert látom mit fog támadni meg tudom mikor mozoghatok és mindet backstab-el elkapom aztán ha az nem elég akkor még tolok egy árugrós támadást és lent marad.

    Igen a BK az Black Knight csak rövidítem.

    Igen jól gondolod. De az S a legjobb skálázódás. Úgy van sorba hogy S A B C D E.
    Amelyik ikon mellett ott a betű ara skálázódik és annyit amilyen jó a betű mellette.
    Az ikonok meg ógy vannak sorba hogy STR DEX INT és FAITH.
    Szóval ha az első kettő melett van betű akkor dex és str-re erősödik. Épp ezért hóztam fel a dex-et is 40-re. Mert egyébként nincs olyan fegyver ami tetszik is és megkövetelné a 40-es dex-et.
    És akkor ezek után érted mikor tegnap írtam hogy van egy fegyverem ami alapból skálózódik faith-re is és az pont jó nekem mert elkezdtem azt is húzni. Mert alap esetben csak akkor skálázódna egy fegyver faith-re ha occult fegyvert csináltatok belőle.
    Viszont azt nem tudom hogy melyik betü mennyi plusz sebzést ad. Ki lehetne matekolni egy betűs fegyverekkel hogy adok egyet a statra és megnézem mennyivel erősebb de nem fontos. berakom kézbe és összehasonlítom a másikkal és kész.

    Ezt az attunment dolgot is jól gondolod. De mivel warrior vagy neked nem elég egyet ráadni hogy legyen egy slot-od. Legalább kettőt kell ráadni hogy legyen egy slot-od de még ha fel is tolod 20-ra akkor is csak kb 5slot-od lesz.
    Első végigjátszásban egyébként én nem is foglalkoztam ilyesmivel. Van ott mit fejleszteni bőven és nem leszel hátrább a pyromancy nélkül.
    Én is most kezdtem el fejleszteni mert nekem már a többi stat kész.
    Dex-et mért vetted előrébb mint a str-t? Persze vannak dex-es fegyverek de str neked jobban kell általában.
    Írd már le a statjaid hogy hogy állsz most.

    (#526) Set-Comment™
    Igazad van ebben de a többiek még első végigjátszásnál tartanak. Lehet előbb le akarják tolni az alap játékot és aztán majd megnézik a pvp-t. Meg jobb is ha van benne egy végigjátszás hogy ne low karaterrel menjenek pvp-re.
    Sőt a pvp-zni akarnak, örülök is hogy itt vagy mert ezen a téren még én is sokat tanulhatnék tőled szerintem, és lesz kitől kérdezni.
    Egyébként én már többször elkezdtem a játékot ráadásul mindig warrior voltam és még nem unom. Ez már több mint 10. végigjátszásom összesen de még nam hagyom abba míg ezzel a karakterrel el nem érem amit akarok.
    Az meg azért nem annyira úgy van hogy végigrohanok a játékon. Persze marhagyorsan haladok az igaz de van még mindig olyan rész ahol oda kell figyelni mert baj lesz.
    Pont tegnap duke archivebe a chaneller által buffolt archer egy lövéssel fél életem leszedte mert nem foglalkoztam vele. Pedig van vagy 1600-as hp-m.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz Kvelstadt #527 üzenetére

    Humanity-ből ha 10-ed van aktívan akkor 30 %-al nő a drop rate-ed a natúr gyűrűs felálláshoz képest. A humanity fontos, kell coop-hoz és depths-ben a patkányokból csak úgy ömlik a gyűrű+10 humanity kombóval. 15 perc alatt simán összegyűlik kb 10.

    - Humanity-vel skálázódnak a káosz fegyverek, pl Quelag's Fury Sword is, ami egy nagyon jó kard.
    - 30 humanity beáldozása a chaos sister-nél megnyit egy levágást Lost Izalith-ba és megkapod a Chaos Firestorm-ot, a játék legtöbbet sebző AoE varázslatát.
    - 30 humanity beáldozása Kingseeker Frampt-nál (ő a másik nyúlkígyó), az Abyss-ban és megkapod Dark set-et, egy elég jó resist-ekkel ellátott közepes páncélt amiben úgy fogsz kinézni mint a Wraith-ek New Londo Ruins-ban.
    - A humanity skálázódások felső határa 10, ennél többet felesleges tartani.

    "Igazad van ebben de a többiek még első végigjátszásnál tartanak. Lehet előbb le akarják tolni az alap játékot és aztán majd megnézik a pvp-t. Meg jobb is ha van benne egy végigjátszás hogy ne low karaterrel menjenek pvp-re." - PvP-ben az invade-elés ugyanazokat a szabályokat követi, mint a coop-ban. 10 szint + 10% lefele, felfele viszont nincs határ. Ezért van, hogy téged még nem vertek le, nincs még egy olyan erős karakter, mivel csak kizárná a többi karaktert maga alól. NG+-ban 80-150 szint között van pvp élet. A játéknak kb NG++-ig van értelme, onnantól csigalassú a fejlődés.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Set-Comment™ #528 üzenetére

    Első végigjátszásban igen, fontos a humanity. 2.ban már volt annyi hogy fel voltak hózva a bonfire-k meg odaadtam a 30 huma-t daugther of chaos-nak hogy megnyíljon az átjáró és megmentsem solaier-t és még maradt is. Ráadásul már az esztus is max-os szal a firekeeper soul-ok is megmaradtak amik egyenként adnak 5huma-t benyomva. Most pedig már azt is be kellett nyomnom mert tól sok volt nálam és nem tudtam többet felvenni.
    De isgazad van. első játékban érdemes minden cselt bevetni hogy szerezzen az ember.
    bár én ott is csak azt használtam amit alapból ad a játék de én már ismerem a játékot..

    Most direkt leugrottam frampt melett a vessel-el hogy eltűnjön és megjelenjen majd four kings után katee.
    Az még sose volt meg szóval most belépek majd az ő covenantjába és a set-et is megszerzem.
    Ezt a felső határt meg nem tudtam szóval köszi.

    Ja tényleg a +-10%. El is felejtettem.
    Volt egy ellenfél aki megölt mikor free volt a gold. Persze mentem le cigizni és épp leültem volna bonfire-hoz.
    Ő gyorsabb volt én meg erősebb. Nem tudta átütni a védelmem én meg nem voltam elég gyors hogy lecsapjam. Végül hagytam had öljön meg (és lementem cigizni) ha ez neki akkora öröm...

    Egy kérdés. Ha lerakom a jelemet mert coop-ozni akarok akkor csak olyan tud behívni aki szintén 3. végigjátszásnál tart vagy olyan is aki az elsőnél jár?
    Csak mert eszembe jutott hogy van egy 10napos free gold amit még nem használtam fel és akkor szívesen besegítenék innen valakinek..

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz Kvelstadt #529 üzenetére

    Saccra 200 szint körül lehetsz, szerinted a szintkorlát végett lesz bárki akinek segíteni tudsz?

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Set-Comment™ #530 üzenetére

    147 vagyok. Szóval akkor itt is van szintkorlát.
    Nem értem coop-ba minek szintkorlát. Szóval akkor ez most kimarad. De még ha kezdenék egy új karaktert, simán behoznám a többieket hogy tudjak velük coop-ozni

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • nubreed

    veterán

    válasz Kvelstadt #527 üzenetére

    Na bocs itt vagyok, csak hétvégén eddig nem voltam net közelben.

    Szóval köszi megint mindent. Pénteken még elértem sens fortressbe, azóta csak mot tudtam leülni játszani.
    Egyelőre nem ugazán tudom mit kell ott csinálni, de csak rájövök. :) A bonefire-hez már eljutottam, most meg próbálom felfedezni a helyet.

    A statjaim:

    Level 73

    Vit.: 28
    Attun.: 8
    Endurance: 39
    Str:. 26
    Dex.: 21
    Res.: 15
    Int.: 9
    Faith: 9

    A Golden sperpent ring még nincs meg de egy csomó másik igen, pl a steel protection, wolf ring, rusty iron ring, poisonbite ring, meg még ezenkívül is vannak. Váltogatom is őket, ahogy a helyzet megkívánja, és megvan Havel's Ring is, így sokkal jobb az equiploadom, tudom hordani a Stone Armort rendesen vele.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz Kvelstadt #531 üzenetére

    147 csak? A második karakterem 40 óra alatt érte el a 100-at.

    A szintkorlát meg jogos, így nincsenek karakterhúzások.

    [ Szerkesztve ]

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #532 üzenetére

    Ahogy látom (lvl73) nem keveset szinteztél.. :)
    Nem tudom milyen fegyverrel akarsz majd menni, meg szerintem még te sem. Vagyis lesz még sok ami megtetszhet vagy mégsem olyan jó mint gondoltad de a Str még egy warrior-nak sem ártott szóval szerintem ara lökjél majd még stat-ot.
    De az élteted ne legyen nagyobb mint a str-ed.
    Az viszont jó hogy van már 21 dex-ed. inkább a kardok meg a szúró fegyverek(spear-ek) megkövetelik és így legalább tudod azokat is nézegetni. Én mindig lemaradok dex-el mert először csak annyit adok rá hogy longbow és composite bow-t tudjam használni aztán meg hírtelen kéne skálázódás miatt is meg más cucchoz is.
    Resist-re nem fontos adnod. Csak a poison resist-et növeli de poison-ba még senki nem halt bele..
    Nemtom h adtál e rá de a 9int-el már okosabb vagy mint az én karakterem :D

    (#533) Set-Comment™
    A játékban összes eltöltött órámat írtam és ebbe benne van az is mikor pc-n toltam. A jelenlegi karakterem valami 90óránál jár kb, és most vagyok túl a 3. végigjátszás felén.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • nubreed

    veterán

    válasz Kvelstadt #534 üzenetére

    Hát most Claymore -al, Uchigantával vagy Battle Axe -ak nyomulok leginkább illetve ha kell Longbowval.
    Most már a Streghntre raktam +2-t mert szintet tudtam lépni, befejeztem sens fortresst, szóval már nem kevesebb a strenghtem mint a vitalitym.

    Más: Van pl a ring of steel protection, ha ez rajtam van megjelenik egy kis pajzs, rajta egy felfelé mutató nyíl. De láttam pl youtube videokon, hogy akik ezt viselik, azoknak nem egy nyil van ott hanem akár 3-4. Gondolom ez azt jelente, hogy még erősenn a gyűrű hatása. Mit kell ahhoz fejleszteni, hogy én is elérjem ezt az erősebb hatást a gyűrűnknél? Ja amugy meg lett az a gyűrű is, amivel nagyobb eséllyel találok jó cuccokat. Az gáz, hogy egyszerre csak 2 gyűrűt lehet viselni, jobb lenne néha egyszerre 3-4, bár nyilván direkt van így. :D

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #535 üzenetére

    A clay akár meg is maradhat hacsak nem akarsz egy class-al nehezebb de erősebb fegyvert azaz kard téren ultra great sword-öt. De a clay teljesen jól fog szolgálni ha szeretsz azzal játszani.
    Megnéztem az összes katanát és ugyanúgy csapnak. Uchi az jó. A washing az hoszabb de nem üt vele messzire szóval nem használja ki a hosszát mint a bk axe. Meg a durab-ja is kisebb mint az uchi-nak szóval az uchi teljesen jó katana szerintem.
    sens fortress-ben meg lehet ölni azt az óriást is aki rögtön az elején felhúzta a kaput.
    Meg lementél az aljára a titanite demon-okhoz leverni őket? Ott is van pár item meg ők dobnak demon titanite-ot ami arra jó hogy ha csinálsz boss fegyvert majd azzal lehet húzni. nameg soul-t is adnak szóval le szoktam őket szedni.

    Steel protection ahogy a neve is adja )(nyers magyarra fordítva) fém védelmet ad vagyis plusz páncélzatot. vedd le és nézd meg a phys védelmed aztán vedd vissza és nézd meg úgy.
    Ha nem kell épp poison, curse, flame, vagy stb gyűrű akkor én szoktam hordani.
    Vagyis mostmár nem mert nekem marhasok soul kell a szinthez szóval amikor csak lehet a +%soul ring van rajtam.
    Egyébként a gyűrűk ilyenek. adott helyszínen vagy adott boss-nál csere van.
    Az egyik gyűrűm fix csak. A ring of favor and protection. +20% HP, Stamina és Equip load.
    Régen a havel ring volt a fix gyűrűm amit le se vettem.
    visszatérve a válaszhoz. Akinek több nyíl is mutat fölfelé az nem a gyűrű miatt van mind. Gyűrű nem fejleszthető és nem buffolható.
    Szóval a többi nyílat azt pajzs meg egyéb dolog adta neki.
    persze direkt csak 2 ring lehet.
    Gondolj csak bele. felveszed havel ringet és az ad +50equip-et meg csapsz mellé egy ring of favor-t ami az össz equip-edet medobja 20%al. Nem lenne rossz de nem kéne endurance-ra sokat adni. Meg akkor még ott lenne a 3 slot ahova rakhatod a cserélhetős gyűrűket.
    első játékban még érdemes hordani az item discovery-s golde serpent ringet, főleg ha még human form-ban is vagy mellette mert az is növeli az item disc-et. Pl ha ki akarnád farmolni a silver knight-okból (lesz elég) a silver kninght sword-ot.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • nubreed

    veterán

    válasz Kvelstadt #536 üzenetére

    OK. Na nézzük. :)

    Szóval Claymore-t szeretem mert jó hosszú és tényleg gyorsabb picit mint a Bastard sword. Egyelőre a Claymore -om (de amúgy a Battlex Axe és az Uchi is) +10 -es mert még nincs elég chunkom, hogy +15 -re fejleszzem őket. Sen's fortressben egy cso jó cuccot farmoltam, pl itt volt az általad is említett gyűrű amivel több cuccot lehet találni. De pl itt volt a Lightning spear is. Ha felfejleszteném, ez is jó lehet időnként.

    Na várj. Én kinyirtam két nagydarabt is Sen's Fortessben. Az egyik ugye az Iron Golem Boss volt, a másik meg az a böszme, aki azokat a hatalmas tűzbomákat vagy miket dobálja rád, ha ott vagy a fenti részen. Már csak az maradt, aki a gyolókat dobálja le a lyukon keresztül, de ő igazából nem ártalmas ránk nézve. Melyikre gondolsz? MErt én nem vágom melyik nyitotta ki a kaput.

    Na a Ring of Favor and Protection gyűrű nekem is izgatja már jó ideje a fantáziámat, ha jól emlékszem azt Anor Londoban meg lehet szerezni (de majd mindjárt megnézem wikin, hogy hol).

    És természetesen én is szeretnék +% -os soul ringet, az melyik, mi a neve?

    Én is az adott helyzettől függően váltogatom a gyűrűmet, a Havel's ring állandó ugye a megnövekedett equip load miatt, hiába nehéz a stone armor én szeretem, elég jó általános védelmet nyújt, de csak akkor tudom hordani a full settet, ha rajtam van a Havel's Ring.

    Anor Londo nehéz, pl nehezebb mint mondjuk a catacombs vagy a Demon Ruins vagy Ash lake? Egyébként ez az a 3 hely ahol még nem voltam, de már nagyon mennék. Demon Ruinsról azt olvastam, hogy ha jól emlékszem 5 taurus demon is van ott? És a néma járást adó gyűrűvel egyszerűbb egyenként elcsalni őket...

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz nubreed #537 üzenetére

    Nem kell lopakodni, úgy vannak lerakva, h egyenként ki tudod húzni őket. Anor Londo meg könnyű, ahol sokat lehet anyázni, az a Tomb of Giants.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • D4v3

    őstag

    válasz Set-Comment™ #538 üzenetére

    Azért az íjászok meg o+s-on el lehet lenni. Tegnap fejeztem be londot pont. Utána visszamentem még Sif-hez, a hidrához, valley of drakes-be, mert ezek anno kimaradtak. Plusz ennyi idő után jöttem csak rá, hogy milyen nagy hiba volt 50% equip load felett játszani :) Megszereztem ugye a gyűrűt most Lautrec-től és csak pislogtam, hogy úristen de gyors vagyok vele, eddig miért nem így toltam :)

    nubreed: undead asylum-ba mindenképpen menj el anor londo előtt, mert a kezdő helyen lesz egy baba, amivel majd el lehet jutni egy új helyre anor londo-ból.

    [ Szerkesztve ]

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz D4v3 #539 üzenetére

    O+S-hez coop-ban kell menni(NPC-t is idezhetsz), le kell foglalni Ornstein-t mig te lecsapod Smaugh-ot. En olyan 4-5-szor lecsapom/vegigjatszas, jol jon az a sok soul;)

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • nubreed

    veterán

    válasz D4v3 #539 üzenetére

    Undead asylumban már voltam azóta, onnan lett meg a rusty iron ring. Milyen babára gondolsz?

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz nubreed #541 üzenetére

    Menj vissza cellaba, ahol kezdted a jatekot.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • nubreed

    veterán

    válasz Set-Comment™ #542 üzenetére

    Ja ok, köszi.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #537 üzenetére

    Battle axe marha jó fegyó szerintem első játékban. Sőt most kivételesen 2.ban raktam le mert benéztem a dex-et és nem tudtam feltenni a BK axe-ot.

    Anor londoban azoktol a szárnyas dögöktől ki lehet farmolni az ő spear-jukat. inkább azt húzd majd ha akarsz egy lighyning-os spear-t is.
    Egyébként én is csináltam egyet amit már korábban írtam. A boss spear-jét. de csak maz faithel(40) les erősebb mint a demon spear amit most írtam.

    Van még egy óriás.
    Azt úgy találod meg hogy bemész a fortressbe és rögtön leugrasz alulra és ott balra lesz egy bejárat meg egy létra. ha felmászol a létrán megütöd szembe a falat és eltűnik. Mögötte lesz a kapu felhúzó óriás.

    A ring of favor-al majd vigyázz mert ha leveszed eltörik. szóval ha felraktad többet ne vedd le.
    Persze lehet szerezni másikat anor londo-ban a painted world-ben amibe a babával jutsz be amit az asylumba szerezhetsz meg. (na ez egy infódús mondat volt :D )

    A +soul%-os gyűrűt majd tomb of giants-ben lehet megtalálni a katakombák után de arról majd dobok videót mert elmondani nem egyszerű.
    Egyébként valami silver serpent ring a neve. szal olyasmi a kinézete mint annak amit találtál csak fortress-ben csak ez ezüst színű.

    Pont ez a baj a havel-el. Hogy ha felveszed és kihasználod akkor nehéz megszabadulni tőle pedig a ring of favor +20%ai jobb csak valszeg valamennyit vissza fog esni az equip-ed.

    Anor nem nehéz.
    Sok óriás guardian lesz meg silver knight de silver az nem az nem ellenfél neked ahogy a black sem. Az óriások meg lassúak és könnyen kiszámíthatóak.
    Nem is tudom nehezebb e a catacombs. Idegesítőbb az biztos.
    Ash lake az semmi. Van ott egy hydra ami ellenfél. Azon kívül meg pár kagyló. persze vigyázni kell velük is de nem olyan veszélyesek.
    Demon ruins meg olyan hogy én azt szoktam utoljára hagyni és mire oda érek pl első végigjátszásban már nem azt jelenti a taurus mint a játék elején. Meg lesz hej megküzdeni velük. meglősz egyet nyíllal, odaszalad levered és lövöd a következőt. De több mint a taurus van. Megszámoltam de el is felejtettem. De legalább 7 van belőlük egy helyen. Aztán később még van egy-egy néha egy útszakaszon.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #537 üzenetére

    Még annyi hogy én a duke archive-ot utálom. Alapból marha erősek a crystal cuccok és ott az ellenfeleken (valami zombi félék csak gyorsabbak, mozgékonyabbak) crystal minden cucc. ráadásul még channeler-ek is van akik buffoják őket, szóval ott oda kell figyelni hányat húz magára az ember meg beenged e egy két sebzést..
    (Ez majd anor londo boss után fog megnyilni és én oda szoktam venni először az irányt s csak aztán megyek catakombs> tomb of giants>demon ruins es vegül lost izalith. Ja meg persze főboss előtt lemegyek new londoba lecsapni a four kings-et mert az ő lelkük is kell a főboss-hoz.)

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz Kvelstadt #545 üzenetére

    Villám kell duke's archive-ba, claymore-al meg max 3 csapas minden zombi, csak gyorsan kell mozogni. NG+ esetén kicsit több.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • nubreed

    veterán

    válasz Kvelstadt #544 üzenetére

    Rendben, köszi megint mindent!

    Még jó, hogy mondtad a ring of favort. :)

    Ja, közben megnéztem honnan szerezhető be a +soul% -os gyűrű is.

    Tegnap jutottam el Anor Londoba. Még nem nyomultam ott, majd ma. Kíváncsi leszek, hogy fog majd menni a silver knightokkal a harc. A parry-t kéne nagyon gyakorolnom. Néztem videokat, a souljukért is érdemes farmolni őket. Azok a nagydarab óriás katonák vagy mik nem bántanak ha nam megyek túl közel hozzájuk. De lestem, hogy elsőre pont egy ilye fogad, ezzel meg kellett harolcolni ugye mert máshogy nem tudtam volna tovább haladni. Amúgy annyira nem volt vészes. Merre érdemes menni előszőr londoba? A bonefire -el a túloldalon szemben lévő lifttel lefelé vagy balra/fel vezető lépcsőn, amit szintén egy ilyen nagydrabab óriás áll el.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Big Bopper

    tag

    Én is visszamentem az első pályára a madárral és milyen jól tettem. Az egyik folyosón álldogált egy lovag, megdobáltam fireball-lal, halála után pedig rámhagyta a kardját. Black Knight Sword, marha nagyot sebez, jobb mint a szex. Mondjuk a nagy segges ellenfél (akihez be lehet esni) így is kinyírt pillanatok alatt de majd később számolok vele.

    [ Szerkesztve ]

  • D4v3

    őstag

    válasz Big Bopper #548 üzenetére

    Ja az elég jó cucc, elég messze járok már a játékban és azzal tolom, csak fel van erősítve +5-re. Bár kicsit lassúnak érzem, nem kizárt, hogy van ennél jobb mozgású fegyver. Amit néha meg előkapok, ha tudom, hogy tűzre érzékeny különösen a boss (pl. a four kings) az a Quelaag's Furysword. Viszonylag hamar meg lehet szerezni, Quelaag lelke kell hozzá meg bármilyen +10-re húzott curved sword. Elég gyors és nem is sebzi nagyon túl szerintem semmi Blighttown környékén.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Set-Comment™ #546 üzenetére

    Azért nem fogok minden csoport mob ellen fegyvert készteni. Szeretem az egyszerúséget és elég nekem pajzsot meg gyűrűt cserélgetni. Egy két boss ellen van készítve fegyver meg van egy magic resist set-em is mert az rohadtul szed de ennyi elég.
    A kristály sombik ellen elég egy ráugrós támadás Bk axe-al vag y egy backstab.

    (#547) nubreed
    Megint nagyon szívesen.

    D úgy lesznek berakva azok az óriás katonák (továbbiakban őrök) hogy ne tudj elmenni melettük és nem megküzdeni velük. De mint láthattad nem olyan veszélyesek mint amilyen nagyok. vagy 3 féle támadásuk van és ráadásul simán mögöttük lehet maradni. (lesz majd még 2 akik nagyobbak ezeknél :) de azok sem veszéjesebbek csak egy picit.)
    Szemben lévő lift felé. bionfire-től balra majd duke archive lesz de az még le van zárva előtted.
    kell majd kicsit bolyongani mint bligtown-ban is de csak a látszat hogy merre kell menni mert elég lineáris.
    Azok a deémonik akik felvittek anor-ba majd lesznek ellenfélként és tőlük lehet kifarmolni a lightning-os demon spear-t amit írtam ez előtt. Nekem most nincs meg de majd visszamegyek érte te meg farmold ki szerintem mert az egyik legjobb spear.

    (#548) Big Bopper
    Gyanítom a robbantős spellje ölt meg. Az magic alapú. Ha azt el tudod kerülni akkor olyan mint az első nagyseggő volt a játék elején.

    (#548) Big Bopper
    A BK great sword még lasabb de valóban van sok gyorsabb fegyver.
    Én az olyan lassú fegyvereket már pont nem szeretem. Nem rosszak. Meg lehet velük tanulni nagyon jól játszani de nekem nem adja. inkább sebzek többet és kisebbet de gyorsabban.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák