Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4v3

    őstag

    válasz mad1 #271 üzenetére

    Zweihanderhez lehet még nincs elég str-ed. Te is tudsz backstableni ugyanúgy amúgy és érdemes is megtanulni, a tab-al nyomható parryvel is, amit ha jókor nyomsz el, bónusz dmg-et kapsz a következő ütésedre.
    A hollót nem tudod megölni, meg talán sebezni sem. Nem is üt vissza.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #271 üzenetére

    leforditom neked joy-ra a backstab-et. mert akinek a hata egy magasan van az ennyemmel azt en mindet backstab-eltem ha lehetett, es eleg sokat lehetett. szoval hata moge kerulsz de ugy hogy kozel allj es engedj el minden mas gombot. az analogkart is! aztan megynomod box joy-on az RT-t vagyis a jobb felso gombot a ravasz felett.
    esetleg gyakorolni is tudod a templomnal a piros kopenyes lovagokon. ha lassan moge mesz akkor nem csapsz zajt es egesz kozel tudsz menni aztan RT. de azert lock-old be elotte mert ugy biztosabb.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #275 üzenetére

    milyen joy-d van? mert ha rendes box joy akkor mukodnie kell. hameg ketszer gyorsan lenyomod akkor tobb ellenfel eseten valtania kell a masik ellenfelre.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • D4v3

    őstag

    válasz mad1 #278 üzenetére

    Nem, ez alatt pont, ha körbe lemész a lépcsőn, lesz egy bebörtönzött csaj.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #277 üzenetére

    Csak megerositeni tudom amit irtal te hulye.. ;]

    Bocs nem voltam pontos korabban. elfelejtettem irni hogy egy beracsozott halgatag spinet keress ahogy mar irtak is. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • D4v3

    őstag

    válasz mad1 #285 üzenetére

    Ez a durva amúgy ebben a játékban. Legyőzöd az asylum demont, taurus demont stb. először és az hiszed te vagy a király, mert végre megcsináltad, aztán jön a következő terület egy kétszer nehezebb bossal :)
    Kevés játék tud ennyire kielégítő lenne, mint a DS.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #285 üzenetére

    eloszor is. nem tudom hol jartal mar szoval felsorolhatnad hogy adjak valami tippet az utvonaladhoz. masodszor, lehet ez az elso.. a katakombakba meg nagyon ne menj!!! van mar divine fegyvered? nem hiszem mert ahhoz kell a Divine ember ami nem ugrik be most hogy hol is van mert keverem oket de nem a jatek elejen van szoval nem hiszem hogy felvetted volna.
    ha levered a csontik samanjat akkor van eselyed de azt meg is kell talalni meg a csontik addig fojamat zaklatnak.
    a jatek egyik nehezsege hogy a kezdohelyszinrol barhova mehetsz es olyan helyek is elerhetoek amiket meg nem ajanlott ido elott felkeresni. firelinktol meg egy hely van ahova ne menj. a pedig a firekeeper-nel levezeto ut. vagyis lemehetsz de a keskeny hidon a viz felett ne menj at mert ott megint csak nem bajba kerulsz.
    valamivel kesobb meg divine fegyverrel majd nem lesznek kemenyek a csontik.

    egyebkent kezdoknek a pyromancert ajanljak, ugymond az a konyebb fokozat de en nem tudom mert tolem kardot axe-ot nem lehet elvenni szoval alap hogy warrior voltam mindig.. :D

    egyebkent ugy kene haladnod nehezsegi sorrendben hogy undead burg es parish, ezutan dephts, onnan megnyilik blightown ami nem lesz a szived csucske. sokan ez elott meg visszamennek az asylumba ahova a nagy madar segitsegevel juthatsz vissza ha feljutsz afeszkehez amit a iftbol kiugorva a megfelelo pillanatban lehet megtenni. ugyans asylumba kapsz egy gyurut amivel nem fogsz beletapadni a sarba bloghtown aljan. ja es ha az asylumba jarsz akkor menj vissza a celladba mert lesz ott egy baba amire szukseged lesz. (en mindig e nelkul a gyuru nelkul csinaltam meg mert nem veszes az a sar viszont mergez es a poison ring amit az elso harangnal tudsz megvenni a paptol hasznosabb szerintem. szoval blightown aljan a kinlodasok utan meg lesz egy boss is ami utan eljutsz a masodik haranghoz. es megnyitja az utat sen fortress-be ahol te magadra haragitottad a kover pancelos sigmeyer-t.
    na szoval sen fortress-bol megnyilik az ut anor londoba. (marhajol nez ki az a hely!) ott vegul megkapod a lord vesselt amivel mar teleportalni tudsz a meggyujtott tuzeid kozott.
    ezek utan en dukes archive-be szoktam menni elsokent. ezutan a katagombak es onnan a tomb of giants. ha ez megvan le szoktam menni new londo ruins-ba ami firelinktol erheto el lefele a lepcson meg a liftel le a fold ala. de van hogy beugrok korabban mert a vegen van egy ember (vagyis kovacsnak ados fegyver up cucc amire szuksegem van. de a bosshoz nem megyek be.) ez utan szoktam visszamenni blightown-ba ahonnan lehet menni egy lavas hejre lost ilizath vagy valam ilyesmi a neve. ez kb az utolso elotti helyszin ha nincs dlc-d.
    persze ez igy marhaegyszeruen hangzik de nem is kell mondanom hogy nem lesz ennyireegyszeru es vicces :D
    majd ha az adott helyszineken jarsz jelezd es segitek ha kell hogy nehogy othagyj kihagyj valamit.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #294 üzenetére

    drake sword volt nalam ami sokkal erosebb mint barmi amit talalhatsz jatek elejen (kezdoknek javasolt is megszerezni! ezt mar irni akartam csak elfelejtettem. a hidon levo sarkany farkat kell lovoldozni a hid also reszen jobboldalt latszik ahogy ott lobalja.) es meg at se gondolta az ajanlatom hogy ha enged belole akkor csak egy labat vagom le. :D

    287-es hsz-re:
    asszem van aki lvl500 at is elerte de az mar felesleges mert ott mar szinte semmi bonuszt nem kapsz semmire. de most neztem meg DScalc-ba es 99ig enged huzni egy stat-ot es van 8 stat tehat a lvl500 meg nem is a vege.
    nekem a vit, str, end, es dex egyik karaktremnel fel volt huzva 40ig (mert addig ad modositast a tobbi ertekre a masik oszlopban. bar az end-et lehet tovabb huzni az equip load miatt ha bazinagy cuccokat akarsz felvenni) szoval akkor jol emlekszem hogy nekem a pc-s karakterem valami lv160 korul van.
    egyebkent minden ujrajatszasnal nehezedik a jatek de megis a 2. a legkonyebb. elsobe kialakul a karaktered plusz meglesznek a cuccaid s mielott atmennel kovetkezore erdemes meg kifarmolni a shard-okat megmindenfele kovet es felhuzni minden cuccod maxra de legalabb a pancelod ha megvan hogy mit vagy miket fogsz hasznalni. aztan ha jol tudom olyan 5. vegigjatszas korul( de nem tudom pontosan hanyadiknal) mar nem nehezedik a jatek es te is max annyit veszel eszre hogy ugyanazzal afegyverrel tovabb kell utni ugyanazt mobot vagy boss-t.
    az op-rol meg annyit hogy akik kemenyen toljak vegigviszik puceron is vagy estus falsk nelkul es csak bonfire-vel toltenek eletet es a lv-t hagyjak az alap szinten-en.. nem lehetetlen csak nagyon kell ismerni a jatekot.

    farmolashoz meg van egy marhajo hely. tudom hogy korabban irtam hogy a darkroot basin es garden mikor kerul sorra de be lehet nezni mert ha meg ugy latod hogy nem annyira nehez akkor erdemes bejarni. persze csak nagyon ovatosan mert az ellenfelek egy rese akkor "jelenik meg mikor a teruletere tevedsz es ha tobbet is behuzol abbol baj lehet.
    szoval a kovacsnal lejebb mesz egy szintet es bar utadban all egy marhanagy dog de le lehet gyozni meg el is lehet mellette szaladni. utana lesz egy ut jobbra ami majd lefele egy knight-hoz, nehany crystal golemhez meg egy hydrahoz vezet de nem ez kell nekunk. (ezt is be lehet jarni. a golemek es a hydra utan felmesz az emelkedon az epulethez akkor undead burg-ba jukadsz ki a piros sarkanyos hid elotti reszen. nameg ottwan havel aki nem viccel.. :) )
    hanem tovabb mesz egyenesen es lesz egy nagy kapu. a kovacsnal tudod megvenni hozza a "kulcsot" amivel be is jutsz a darkroot garden-be. na ott van jopar emberi ellenfel es ha mindet legyozted marad 4 ami respawn-ol es eleg jo exp-t ad. kell veluk kuzdeni de a jatek lejen meg megeri a faradtsagot egy ket orat farmolni. ara vigyaz vagy vigyazzatok hogy egyszerre nehogy tobbet is magatokra huzzatok mert szetszednek. van ami egyedul is eleg kihivas.
    en ugy szoktam hogy kinezek egyet a fak kozott aki kozel van es meglovom nyillal es mar jon is.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #296 üzenetére

    Gondolom a dephts-be. :) ha tudom hol jarsz szoltam volna hogy ovatosan. De persze igy az igazi ha te tapasztalod meg az ilyen tok vocces dolgokat. :D
    A legyeg hogy meg vagy atokozva! A rosz hir hogy most nem tudsz humanity-t sem hasznalni. eltakarja ugye a koponya ikon. a Jo viszont hogy nem feltetlen kell lemenned new londoba tovabbi kellemetlensegeket okozni magadnak. Mikor elindultal le a dephts-be ott undead burg also reszen a dephts ajtajaval szemben volt egy dupla lepcso felfele, ara kene menned eleg soul-al a zsebedbe. Egy hosszu folyoson fogsz vegigmenni aminek a vegen lesz egy beracsozott undead woman arus es tole tudsz venni egy itemet asszem 4000soul-ert ami leszedi az atkot rolad. az a neve hogy puring stone. Dephts-be ez a meglepetes ellenfel. :) Egyebkent elkerulheto az atok. a fust amit kifujnak az atkoz be. vagy maradj tavol mig el nem oszlik vagy usd mig ki nem fujja.
    De ha gondolod tudok egy ring-et ami ad curse vagyis atok resist-et amivel konyebb dolgod lesz. De hogy ne vegyem el a kalandot meg az elmenyt szerintem csak az annyit fogok mondani amennyi szukseges es csak ha keritek mondom el a bovebb informaciokat.
    Elsore en is beszoptam, mindenkinek be kellegyszer. De azota mar el se indulok a dephts-be gyuru es puring stone nelkul.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #298 üzenetére

    Amugy sem tudnak pislogni ha jol emlekszem :)
    Azt a kesztyut te is tudod hasznalni meg barmelyik kaszt. Es ha jol emlekszem az Attunement stat-re kell osztani vagy kettot es akkor hasznalhatod. Az a ficko megjelenik majd firelink-nel es nala tudod buffolni. ha meg o mar nem buffol akkor blightownba fog megjelenni (ara mar nem emlekszem hogy o vagy esgy masik tag) es ott lehet tovabb buffolni. Sot most ugrik be hogy meg lehet majd venni egy erosebb formajat a kesztyunek.
    Mikor mar nem tudtam mire osztani es minden cuccom max-os volt akkor kezdtem el pyrozni de nem vittem azert tulzasba s emiatt nem emlekszem mindenre ezzel kapcsolatban. Szerintem egyelore nem fontos az neked, foleg ha nem pyromancer karaktered van.

    (#299) nubreed
    ki lehet mozogni ot is bar tenyleg nem a leg elonyosebb terep a harcra az a varfal. de van egy tamadas a jatekba ami terepfuggo hogy el lehet e nyomni es eleg durvat sebez. Mar az asylum demon ellen (elso boss) is lehetett hasznalni. Ha erdekel vagy nagyon nem megy akkor megirom.
    A futas es ugras-nal bill+eger-es iranyitasra gondolsz akkor fogalmam nincs. Viszont most elgondolkodtam hogy van a sprint joy-n mert mar nem emlekszem. Bar legtobb jatekban nem tudom emlekszem a gombkomokra. Ez ilyen osztonos dolog nem pedig tudatos.. :D

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #301 üzenetére

    Box joy-on kor gomb? Az hol van?

    Mondom mashogy a merchant-ot mert meg mindig egyszerubb mint amit most new londoba kapnal.
    Szoval a capra demonra emlekszel? A nagy dupla kardos a ket kuytaval. Utana onnan kijottel es lementel egy lepcson es ott tovabb egy felkor ives folyoson aminek a jobb oldali falab volt egy ajto. Az volt a dephts bejarata. Vele szemben pedig egy olyan lepcso aminek ket oldalarol lehet felmenni szoval olyan mint egy haromszog.
    de itt a video, tekerj 0:50hez es onnan nezd vegig.

    Akkor ugyan az mint joy-on csak ott az A gombbal kell ugyanigy csinalni.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #306 üzenetére

    Akkor ha van ra soul-od vedd meg a templom tetejen a paptol a curse ringet. Nem tom mar mi a neve a jatekba de lila es valami koponya minta is van rajta tan. Valami 5000solul korul lehet ha jol emlekszem. ha nem jol akkor vagy 10k. De ezek utan szerintem megeri. Egyebkent mikor fujjak a fustot latod azt a kis csikot ami megjelenik a karaktered hata mogott? ha az nem telik meg akkor nem atkozodol be.

    "Per pill utalom ezt a xart :W" <-ez az igazi DS feeling! :D
    En mennyire utaltam es mennyire utaltam hogy utana meg az idegelt es vissza ultem es nekimentem a dolgoknak meg otszor, tizszer, husszor.. :) Ezt a jatekot ezert szeretjuk es ha nem ilyen lenne akkor nem is lenne benne semmi erdekes ami miatt leulnenk jatszani vele. :)
    El nem ilyeszteni nem akarlak es meg egy hely lesz a jatekban ahol lesznek ilyen bekak. De ott tobb helyed lesz elmozogni a fust elol plusz van a jatekba egy paladin set amit majd kesobb kapsz meg de en azt vettem fel mindig ha bekas reszre mentem mert a gyuruvel kombozva olyan resistet ad hogy meg is alhatsz a fustben es nem fog felmenni felig se a curse csik.
    Szoval lesz meg olyan helyszin hogy nem nehez tole megzavarodni csak nem ilyen modon. lesz ahol egy valami fog idegesiteni de lesz ahol semmi konkret de sok kis aprosag szinten probara tesz majd.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • mad1

    veterán

    válasz mad1 #318 üzenetére

    Hat kifarmoltam 2 stonet de 2x is leatkoztak xD.
    Hova menti a jatek a menteset?ebbol elegem van ;]

    Ne szemetelj ! = Steam

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #318 üzenetére

    Az egy miracle mint a képen is látszik. Értem én hogy hp-t tölt de warrior-nál szerintem ne ilyenekre fejlesz.
    Látod ott van Magic type felirat alatt hogy 5slot. Az azt jelenti hogy annyi szabad slot-ra van szükséged hogy használni tudd. A slot-ot pedig azzal tudod növelni hogy adsz stat pontot az Attunement-re és akkor növekedni fog a slot-ok száma. De úgy működik hogy ha adsz egyet Attunement-ra attól nem lesz mindig egy-el nagyobb slot-od. van hogy többet kell rá adni hogy növekedjen a slot érték. Ráadásul pl warriod class-nál még nehezebb növelni a slot-ok számát mert mint tudjuk rohadt messze áll a varázslástól.( bár ha azt varázslatnak nevezzük hogy pl valakit ketté varázsol egy bazinagy axe-al akkor nincs is olyan messze.) :D

    (#319)
    Az átkozást meg a farmolást hogy hoztad össze? Mert konkrétan azok a békák nem dobnak követ amivel fejleszteni tudnál.
    Egyébként C-re ment. van ott valahol valami winlive mappa vagy ilyesmi és azon belül egy mappa aminek a neve az account neved. ha nem találod keress rá egy olyan mappára hogy NBGI. Ha jól emlékszem ezen a mappán belül volt a save mappa.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #323 üzenetére

    Undead parish-nal fent a bástya tetején ami a 3 egér felett van elkaptad már a black knight-ot? :) Őa BK-k között is a veszélyesebbek közé tartozik.
    Lehet úgy is katakombakba haladni bar nekem ez eszembe sem jutott mivel így nem biztos hogy rendesen minden helyszínt be tudnék járni és felszedni mindent.
    Egyébként mehetsz te arra is ha akarsz. Ebben a játékban pont nem gátolja meg semmi azt hogy kedved szerint fedezd fel a világot. Na jó van pár kapu ami nem nyílik meg csak mart odamész de elég nagy területet kapsz elsőre is amit bejárhatsz.
    Csontiknak meg mint mondtam a sámánjuk a gyenge pontjuk. Ha azt elkapod akkor azon a területen nem nem támadnak fel ha levered őket. Persze bonfire után respawnolnak de a sámánjuk nem szóval már meg lehet őket ölni.
    De mit szopassuk magunkat mikor a játék folyamatosan megteszi ezt helyettünk alapon én divine fegyver nélkül nem mentem be a katakombákba.
    ahhoz meg csak a divine ember-t kell megtalálni ami most néztem meg hol is van és nincs elérhetetlen helyen.
    ha azt megszerzed odaadod a kovácsnak parish-ba és ha megvannak a megfelő kövek már tudsz is divine fegyvert kovácsolni.
    Persze ezért is ajánlott az útvonal amit írtam meg a net is leír mert ha sorba felfedezed a helyszíneket akkor sorban kapod meg az itemeket amikre szükséged lesz ahogy haladsz a játékban.

    Depht-sbe megtaláltad a large divine emert-t? mert most jut eszembe hogy az ott van és ha nincs meg akkor keresd meg! Azzal lehet a sima fegyvereket +10ig húzni. Én volt hogy felvettem és vissza kimásztam a dephts-ből, visszamentem a kovácshoz, tovább húztam a fegyverem és csak azután folytattam a dephts-et. lesz ott egy boss ami ugyan nem veszélyes de akkora élete van hogy 15-20percig is eltart mig megölöd.

    Lehet már írtam de mi tesómmal lefelé new londo-ba indultunk el míg nem kaptunk némi eligazitást mere lenne érdemes haladni. Viszont kb az első szellem ellenfélnél rájöttünk hogy most még semmi keresnivalónk nincs itt.. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #325 üzenetére

    Az ellenfeleknek fix dobható cuccaik vannak és nem is tudom kit kéne ütnöd hogy thief cuccot dobjanak, mármint ami ér is valamit.
    Van stratégiai előny a csigalépcsőn harcban? Sose néztem meg hogy beakad e a kardja vagy valami. Én lent kisepregettem a csontikat aztán felmentem a toronyba, hátba b.sztam mondván hogy "gyere ki a térre" :D ott meg már nem volt ellenfél miután ismertem a támadásait.

    Dephts-be kellett volna találnod egy short cut-ot. Akkor annyi lenne az útvonal hogy bonfire-től folyosón ki aztán rögtön jobbra és ott a shortcut ami egyből kivisz a fá csatornába ahol csak pár elkerülhető ellenfél van. egyenesen aztán jobb felől ott a boss-hoz vezető ajtó. Ja meg annál a boss-nál két segítőt is meg lehet idézni ember alakban.
    Persze az egyiknek van egy előzmánye a másik meg solier aki a napot bámulta a sárkányos hídnál.

    (#326) nubreed
    Ezért van a fórum meg a topik szóval nyugodtan szóljál bele. Első játéknál én az undead burg-ban lévőt vizsgáltam meg közelebbről. Már a páncélján látszott hogy komolyan gondolja de puding próbája az evés.. :D azután messziről elkerültem. De ha naggyon óvatos az ember akkor közel lehet menni hozzá és adni neki egy backstab-et. persze ezzel csak felbosszantjuk de nagyobbat sebez mint a sima csápolásunk.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • iTzTiGeR

    tag

    válasz mad1 #328 üzenetére

    Crystal cuccok erősek, de az a hátulütő, hogy kicsi a durability-jük.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #328 üzenetére

    Ja boccs, kimaradt. Az is hátulütőjük hogy nem javíthatóak. Szóval ha eltörik akkor annyi volt. Épp ezért soha nem használtam-fejlesztettem őket. azt elhasználtam mait játékba találtam és annyi.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #331 üzenetére

    Először is. Jól elírtam! Csak sima large ember van a dephts-be de pont ara is lenne szükséged fegyver húzáshoz szóval a többit jól írtam.
    másodszor: XD
    A divine ember-ből az ember szó ebben a játékban nem egy személyre utal mint karakter a játékban. hanem egy kocka aminek a közepébe parázslik valami. Az ember szó meg angolul parazsat is jelent. Szóval ne NPC-karaktereket keress mikor embert írok. és haragudj de ezen jót röhögtem! :)
    ha megvan vidd majd a kovácshoz parish-ba. de kövekre is szükséged lesz a +10re húzáshoz.

    Így néz ki a játékban keresendő large ember:

    több féle is lesz és mindet csak a megfelelő kovácsnak lehet odaadni viszont neki automatikusan odaadja ha beszélsz majd velük.
    persze csak az után fogod így látni hogy felvetted. ha jól emlékszem egy ládába van még az elején szóval üss szét mindenhol mindent mert lehet el van dugva.

    Milyen sisakod van? kidobta a tetőn lévő gorgoyle boss a sisakját?

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #333 üzenetére

    volt már hogy kidobta de nem igazán hordtam mert volt addigra jobb. :)
    Azért nézd már meg azt is mennyi soul kell a dragon scale mellé hogy +2re húzza. egy kisebb vagyon mire azt a fegyvert kimaxolod. ráadásul mig +2re húzod annak az árából egy teljes páncél set-et felhúzol +5re.
    ja és pl a battle axe aami a bandita alap fegyvere +15re húzva erősebb mint a drake és negyed annyiba nem kerül csak több kavics kell hozzá, deazt meg fogsz kapni eleget.
    egyébként lemész new londoba a liftel, kiszálsz és rögtön jobbra lesz egy nejárat ami kivisz egy kanyonba ami a valley of drakes. na ott van vagy 6 kék sárkány és ha őket megölod dobhatnak scale-t. persze nem mindig dobnak meg nem is adják könnyen. :)
    Ha megvan a valley akkor rogton ahogy kimesz az ajtón kb szembe a tul oldalt van egy barlang bejárat. Na az meg blighttown kijárta ahova te a depht-ből fogsz eljutni.
    Drakere visszatérve azt kezdő fegyvernek szokták használni a játékosok de nem érdemes fejleszteni az ára miatt.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #335 üzenetére

    A raw is egy fejlesztési irány mint a sima, a divine a crystal a magic stb.. lényegében ez konkrétan olyan mint a sima csak max +10ig lehet húzni a fegyvereket és szintenként nagyobbakat fejlődik. De nem leszo olyan erős mintha sima fejlesztéssel húznád +15ig, ráadásul a betű módosító is romlani szokott pl C-ről D-re. Szóval én ezt fejlesztési irányt sem használtam.

    Így sose lesz meg 500hsz sem. :)
    de akkor már lehet ez egy kicsivel átláthatóbb.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #339 üzenetére

    Dephts-be dobhatja az a kula aminek slime a neve. meg blightown-ba majd legalul a kukacok. de ők inkább green-t szoktak dobni ami meg a divine fegyverhez jó. meg tudsz majd venni sen fortress-be meg anor londoba is egy árusnál és egy kovácsnál. de fogsz kapni is hullákból ládákból stb..
    Meg lesz majd egy karakter aki nagyobb kovekbol kisebbeket rág szét neked. pl van green shardüod de csak sima kéne akkor megeteted vele és egy green-t több sima titanite shard-ra rág szét.

    (#338) nubreed
    most max box-on tudnám tolni de egyébként pc-re sem a steam-es verzió van meg.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #342 üzenetére

    78-as volt mikor elkezdtem most játszani de azóta léptem pár szintet (most valami 84körül vagyok) mert a lávás részen (Queelag domain után) szórja a bossokat meg a nagy dögöket akik adnak rendesen soul-t. Csak egg példa hogy lesz egy hely ahol 7db olyan minataurus lesz aki a játék elején még boss volt. persze el lehet csalogatni egyenként őket és úgy nem vészes mert több hely van táncolni mint a várfalon volt..

    Na már most tudok aktuálisból is beszélni nem csak emlékezetből.
    Szóval most úgy néz ki hogy vit most lett felhúzva 30-ra (le volt maradva de megvan az oka) str 36 de mint már korábban írtam 40után már nem ad plusz sebzést szóval ha fegyver vagy pajzs nem igényli a magas str-t akkor nem nem kell tovább húzni. Az end most 50 és emiatt maradt le a vit. Fel akarom majd venni vagy a great axe-ot vagy a Black knight axe-ot és azok nehezek szóval kéne egy 122-es equip load a jelenlegi páncélom mellé amit le nem cserélek gyengébbre( Black iron set) ahhoz meg ugye end kell. most 108 az equip load, de ere ad a ring of favor is amit le nem veszek mert staminát is túlhúzza a max értéken meg %-ban +hp-t is ad.
    A great axe fejlődik de még van mit húzni rajta mire használni fogom. Kivéve ha sikerül játék végén kidrop-ülni a Black knight axe-ot mert akkor az lesz nyerő a great meg megy divine fegyvernek.

    Ja és akkor én is ember vagyok és tudok hibázni. meg is tettem és téptem is a hajam... Repair helyett véletlen reinfirce-re nyomtam és nem is figyeltem mit csinálok.. Azt hittem javítom a fegyvert de up-oltam azaz a Titanite Slab-et véletlen beleraktam a battle axe-omba.. Ezzel csak az a baj hogy Az egész játékba 2db Slab-et lehet szerezni és az egyik drop függő a másikhoz meg meg kell csinálni pár dolgot. Na a drop-os volt meg, a másikkal meg most nem foglalkoztam. ha van Dlc akkor lehet szerezni egy 3.-at de nekem nincs dlc.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #344 üzenetére

    De így legalább már általam láthatod hova lehet még fejlődni egy játék alatt. Volt hogy kerek 100 voltam mire végigtoltam a játékot. Persze ebbe van bukott soul is mert volt amikor megint meghaltam mire felvettem volna a soult amit előző halálnál veszítettem el. Viszont második végigjátszásra már csak 50szint gyűlt össze akármit csináltam

    jó szintező hely meg az npc-k az erdőben amit már korábban is írtam. Vagy mitől számít jónak? mert én anor londoba a giant-silver knight köröket is csináétam soul gyűjtéshez. Nem olyan gyors de van elég silver knight szóval elvan vele az ember.

    Az meg nem baj ha lassan haladsz. Bligtown elején kajak lépésenként haladj mert nehogy túl soke ellenfelet magadra húzz. A leesés nagyobb ellenséged lesz mint az hogy megölnek. Majd írd meg hogy tetszik mert én elsőre naggyon utáltam bligtown-t de szerintem ez is volt a céljuk a készítőknek..

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #347 üzenetére

    Pala set katakombák végén lesz meg. De majd szólj ha ott vagy nehogy utána keljen visszamenni.
    toxic az vicces dolog. :) Lehet dropolni az erdőben ellenszérumot. Ilyen növényeket (lila virág fehér szirmokkal.). de venni is lehet a woman árusnál akiről már korábban beszéltünk. Viszont ha egyszer megölöd a toxic-os köpködőket nem respawn-olnak. amíg le nem szeded addig meg növény meg próbáld kikerülni a lövedékeket.

    Magamnak meg nézni akartam valami alternatívát míg fel nem tudom venni a BK axe-ot. Mert már megvan és fel is húztam csak nem tudom felvenni mert túl nehéz leszek. De nem nagyon találom eddig a megoldást viszont még mindig a sima battle axe-al nyomulok. Igaz +15re van húzva de akkor is a bandiita class alapfegyvere. Nade csak találok valamit. Az okozza egyépként a problémát hogy most nem akarom használni a havel ring-et és így sok equip load-tol elesek mert az adna vagy ötvenet. de kell a gyűrű slot más gyűrűknek.

    Ja egyébként végigtoltam. amit most írok már 2. végigjátszásnál történik.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #368 üzenetére

    Hehe :DDD
    Már vártam mikor jössz ezzel a kérdéssel! ;]
    A berácsozott firekipeer-t aki nem beszélt, megölte a sárga páncélos faszi akit a templom toronyból kiengedtél.
    De a jó hír hogy vissza fogod tudni szerezni a tűzet csak meg kell majd ölnöd a fickót valahol és visszaszerezned a firekeeper soul-t és visszavinni a rácshoz.

    Más.
    Jól néz ki az a shild de nem találtál még jobbat? :)
    Meg milyen gyűrűid vannak. az ami most rajtad van mennyi hp-t tölt vissza? sose próbáltam ki.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #373 üzenetére

    A valahol majd Anor Londo-ban boss előtti teremben. Anor londo meg sen fortress-ből nyílik. De ne siess annyira mert nem szalad az sehova előled tábortűz meg van a közelben másik ha kell. Az az aranyos páncél meg tényleg elég vagány de nem annyira jó mint amennyire kinéz.
    Egyébként megnéztem és nem rossz az a pajzs. Az hogy +10-es nem sokat számít. a pajzsnak csak a sebzése nő (de nem sokat ütünk vele mert el vagyunk foglalva azzal hogy védjük magunkat) meg a stability-je de az meg annyival hogy az elenyésző. utolsó dolog amit fejleszteni érdemes az a pajzs. bár ha volt köved és nem volt mire elhasználni, nameg első játékban nyugodtan próbálj ki mindent ami tetszik.
    Egyébként pajzsnál két dolgot figyelj és az alapján döntsd el hogy kell e. Egyik a block, mindig olyat használj ami 100% block-ot ad. Másik ami fontos as a resist. Adhatnak ugye magic, lightning és fire resistet. ezek miatt van még sok haszna a pajzsnak. én most két pajzsot váltogatok helyszíntől függően. ha tűzre számíthatok akkor black knight shild mert annak a legjobb a fire resist-je. a másik pedig a silver knight shild mert az meg jó magic és lightning resist-ben.

    Gyűrű meg persze használd ami épp van. elején még nincs nagy választék. De igen, lesznek sokkal jobb gyűrűk. Nem hp-t fognak tölteni de mégis látni fogod hogy jobban megéri hordani mint ezt.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #375 üzenetére

    +10-en csak 5el jobb a stability-je ami ugye arra jó hogy kevésbé fogyjon a stamina mikor megütnek és levéded. De az a +5 stabiliti nem akkora előny főleg hogy egy alap bk shild majdnem jobb ebben is. nem beszélve a resist-ekről. knight csak magic resist-be jobb és abban is csak 5el több, viszont bk meg fire és lightning-ben ráver 35 és 25-öt úgy hogy a 95fire res már a legjobbak közé tolja ezt a pajzsot. Knight shield az ilyen játék elején megkapjuk és de örülunk neki meg tök szép de ennyi. Most néztem utána és jól emlékeztem a Hollow Soldier Shield is jobb. És azt nagy eséllyel el is dobja valamelyik pajzsos mob burg-ban vagy parish-ban. Én régen azt használtam a játék elején a knight meg csak megvolt míg el nem tudtam adni.

    Egyébként rosszul mondtam ezelőtt mert a két shield amit használok az a black knight és a crest shild. Bk jó fire és lightning (nincs is jobb nála ebben a kategóriában) Crest shield meg adja a 80magic resist-et. Silver knight sem rosz ha megkapod de az kb az mint a Bk csak olcsóbb és épp ezért resistben gyengébb kiadás.

    Large shield-ekről azért nem beszélek meg nem veszem ide őket mert azok későbbi játéktól jöhetnek szóba meg én azokat most nem használom mert ahhoz már minimum kell egy havel ring az meg nálam most nem játszik.
    Meg nem is túl közkedveltek mert kell hozzájuk a havel ring hogy vinni tudd és nem adnak akkora előnyt cserébe.

    A havel shield egyébként elég op: resistek: 90/80/80. jól hangzik viszont a legnehezebb shield a játékban. 26 a súlya ami azt jelenti hogy a havel ring ami ad 50equip load-üt sem elég hogy lbírd és ne lassulj be. És akkor még nem beszéltünk arról hogy kéne mögé páncél is aminek megint dupla annyi equip kell de a havel már le van terhelve.
    Persze könnyű páncél mellé össze lehet hozni de a súlya miatt jobban fogy a staminad és ha átütik a védelmed a mögötte lévő könnyű páncélzat már nem sokat segít..

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #377 üzenetére

    Pajzs csak magic, fire és lightning ellen véd.
    Lehet elfelejtek valamit de kitől kapsz te jég sebzést? 6 hatás ellen lehet a játékban resist-et szerezni de ezek között sincs ice.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #379 üzenetére

    Na itt volt a félreértés. Bár gondoltam hogy magic-et nézted jégnek. :) Szóval nincs a játékban jég sebzés! Az magic csak kék a színe mint a legtöbb sima magic spell-nek.
    A nagy bunkós az Havel. A gyűrű amit adott pedig logikusan a Havel Ring. Amiről itt már beszéltem nem sokkal ez előtt is. Annyit tud hogy ad +50equip load-ot. Ez az amit most én nem használok direkt. De egyébként nagyon jó gyűrű warrior-nak aki közelről harcol és ezáltal felvehet erősebb jobb páncélokat. Csak én most nem akarom hogy az foglalja el az egyik gyűrű slot-ot. De te használhatod. Főleg ha mellé megtalálod a Stone set-et is ami neked tökéletes is lenne ha erős védelmű páncélzatra van szükséged.
    De am próbáld fel a havel-t és nézd meg mennyivel több lesz az equip-ed. Ez nem olyan mint a ring of favor hogy ha leveszed eltörik.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #381 üzenetére

    Na akkor ezt most elmagyarázom egy példával.
    Van egy alap sima fegyvered ami se nem demon se nem dragon se semmi. pl battle axe +5ig fel tudod húzni te is ha megvan a weapon smithbox, de kovácsnál is csinálhatod mert ugyan annyiba kerül. ha elerte a +5 szintet akkor van szükség a sima large ember-re tehát elmész a kovácshoz és modify equipment-be etlépi neked a +5ös határt ás felhúzza +6ra ha megvan a szükséges shard és soul fizetőeszköz. Ezután szintén te vagy a kovács tovább tudod hűzni +10ig és ha még tovább akarod akkor kell a very large ember amivel a kovács átlépi neked a 10es határt és feltolja +11-re és onnan már te magad is fel tudod tolni a hozzávalókkal +15re.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #381 üzenetére

    Ja de vannak speciális fejlesztések amelyeket nem lehet pl +5nél tovább húzni. Ezek a demon, dragon és nevesitett fegyverek. pl demon great hammer vagy drake sword, vagy silver knight trust sword. ezeket csak +5ig lehet húzni és ráadásul nem a sima shardokkal hanem demonhoz demon titanite (amit pl azok a nagy dögök dobálnak aamilyen a kovácsnál egyel lejjebb lévő szinten is volt egy nagyobb teremben. dragon fegyverhez dragon scale de ezt tudod. És nevesített fegyverekhez asszem mindhez twinkling titanite kell.
    Ja meg a Boss fegyverekhez amelyek egy boss lelkéből és egy +5-re hozott fegyverből készithetőek el, is demon titanite kell. De a boss fegyveres kovács majd anor londoban lesz! Egy bazinagy óriás ül egy kis teremben és kalapál szóval nehogy megtámadd majd mert hasznos figura mint az előző kovács.

    A fire, divine magic és stb fegyverek is ezen az elven fejleszthetőek csak oda green red white és blue titanit shard kell a sima helyett.

    Akkor még ide írom hogy a boss soul-ból készült fegyverek nagy része nem op de még van ami egyáltalán nem is hasznos. Én általában be is nyomom a boss soul-okat mint a sima soul-t és fejlesztek vagy sintet lépek az értük kapott soul-ból.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #384 üzenetére

    Ja így már értem.
    Te a Divine ember-t találtad meg. (A Very Large Divine ember az majd New londo legalsó részén és majdnem a legvégén lesz megtalálható.)Azzal lehet olyan fegyvert készíteni ami megöli végleg a katakombékban lévő csontvázakat. Vagyis bonfire után ujraélednek persze de ha azzal csapod le őket akkor hiába él még a sámánjuk nem tudnak feléledni.
    Az is úgy működik hogy normal +5ös fegyvereket tudsz átváltani divine fegyverré. Ajánlom figyelmedbe a battle axe-ot. A kis egykezes fegyverek közül az egyik legerősebb divine fegyver és akár meg is lehet venni ha nem találtad meg.

    Aha a Great axe-ot én is fél kézzel szoktam legyezgetni. Jó fegyver is az. Még jobb is mint az én kedvencem a BK great axe, de a BK gyorsabban csapkod annak ellenére hogy nagy, meg olyan hosszú a nyele mint egy spear szóval messzire elér és ezért beáldozom azt a kevés sebzést amivel a great axe többet sebezne.

    Egyébként egy warrior karakter ilyen fegyverekkel mászkál mikor már kezd fejlődni. csak sokan a great sword-okat jobban szeretik.
    Jelenleg is a Bk axe mellett van egy divine fegyverem ha szükség lenne rá és az a Great axe divine-ra módosítva.
    Sőt most tervezek csinálni egy Fire fegyvert mert van 2-3 boss akiknek gyengesége a fire és nem árt ha ennyivel is jobban sebzem szóval el van rakva még egy great axe amiból fire great axe lesz majd :)

    Ja és nemtom észre vetted e már de nevesztett,: boss, dragon demon és egyéb nem alap fegyvereket nem lehet átkovácsolni divine, fire vagy egyéb sebzésüvé.
    Szóval azért majd ne rakj el magadnak pl egy silver knight swor-ot hogy majd divine-t csinálsz belőle.

    Hol jársz már? Én megjártam dephts-et és blightown-t is és most jön a sen fortress. A Darkroot-ba megültem a lepkét de az nem tétel mint boss. Viszont a másik és sokkal komolyabb boss-t még ot hagytam mert nem szükséges még a gyűrű (quest item, kell majd a továbbjutáshoz new londo-ban) amit ad.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #394 üzenetére

    Az erőket Darkroot garden és basin-t bejárhatod akár mikor mert azok igazából nem pályák csak ilyen küztes terület ahol akad erős mob is boss is itemek is szóval soul szempontból is érdemes azt megcsinálni meg itemeket is dobál... (Stone set, Elite knight set, Eastern set, gyűrűk, stb)

    Sen fortress az vicces tud lenni. Rohadt lengő csapdák. Legtöbb között meg lehet állni hogy jól megnézd mikor szaladj a következő kettő között. Persze hogy a legutolsó 4-es lengő cuccból is a legutolsó lökött le.. Utána viszont már nem nehéz és marha jól is néz ki az a full tégla erőd. Nekem nagyon tetszik egyébként.
    Tegnap csináltam meg. Ma átmentem anor londoba, Painted world simán megvolt. de utána anor londoba szopattak mint lejebb/fentebb írtam is.

    Jut eszembe sen fortress-be találhatod meg a gold serpent ring-et. +200 item discovery-t ad azaz nagyobb eséllyel dobnak az ellenfelek követ vagy páncélt stb.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #399 üzenetére

    Sen fortressbe ha feljutottál a tetejére akkor rögtön miután kiértél az épületből felmész egy lépcsőn és ott egy kis tszta terület egy összeégett hullával mellette pedig a terület szélén le van omolva a tető pereme. na ott ha lenézel ott egy kis erkély és a bonfire. oda le kell esni és kész.
    A dobáló óriáshoz meg feltudsz jutni a és meg tudod ülni. ajánlott is mert ha bemész boss-hoz (oda is tudsz segítőt idézni human formába) még akkor is dobálni fog márpedig el leszel te foglalva mással.. :)
    Kis érdekesség. a bossal egy tetőn kell majd küzdeni és nekem egyszer előfordult hogy addig vergődött a boss míg lelépett a tetőről és meghalt. Előfordulhat ilyen ebben a játékban. Egyik gargolyle is leesett egyszer a tetőről. :D
    A nagy lovag után egy pár láda lesz meg még egy ellenfél. az csak ilyen mellékútvonal a fortress-ben.
    Ja és jól látod new londoba nincs bonfire. Ott majd szuszra kell eljutni a boss-ig. Akkor jártál ott? Megvan mit kell használni hogy sebezni tudd a szellemeket? Bár elég egyértelmű de mi anno nem nyomtuk be mert azt hittük hogy csak pont dobott egy itemet a játék.

    De ez amiről beszélni akarok olyan spoiler amit nem akarok ellőni hanem azt akarom hogy akkor lássátok tudjatok róla először mikor oda értek.

    Ja meg megvan az aranyos páncél amit úgy szeretnél. Anaor londoba megöltem Laurtec-et és visszaszereztem a firekeeper soul-t. Annyi segítséget adok hogy majd mikor te is itt jársz és invade-elsz Laurtec világába azzal a szem itemmel nem lesz hp flaskád mert abba a világba nincs ilyen. Viszont majd humanity-vel tudsz életet tölteni. Én kettőt használtam el mert most sokat bambáztam.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #414 üzenetére

    Én most megvártam míg lent new londo-ba nekem jön és nekem se dobott semmit. Még humanity-t sem.

    Más:
    Lassan vége a 2. végigjátszásomnak. Már csak a fő boss van hátra de előtte még fejlesztgetek dolgokat mert új játéknál megint elvesz ember-eket meg mindent amit itt megszereztem. Röviden a key itemeket.
    Most úgy nézek ki hogy mindenem max-on van és van egy fejlődő divine great axe-om meg egy maxos occult great axe-om is amit majd akkor fogok használni ha már minden stat eléri a 40-et amit szeretnék és elkezdek majd faith-re adni. mert ugye az occult fegyver faith-re is kap sebzésbónuszt. de ez még nem most lesz csak alapanyag volt hozzá ezért megcsináltam.

    New londo Boss most leszopatott. Nem tudom láttátok e már hogy az a boss fight hogy néz ki de lényeg hogy én igyekszem mindig a végére hagyni mert hosszú az út firelink-től addig a boss-ig ha meghalnék. de majd ha odaértek elmesélem ezt is hogy jártam most.
    Ja és ha már meg lesz Quelaag soul-ja és eljutottok a boss fegyver kovácsig anor londo-ban nehogy chaoz blade-et csináljatok quelaag lelkéből hanem Quelaag fury sword-ot! Az alapból fire sebzésű fegyver és a két betüs sebzésmódosítót sem veszíti el mint egy hagyományos fire fegyver.

    Big Bopper Ha új karit kezdesz akkor az elején gift-nek a master key-t válaszd! az hasznos is nem úgy mint a többi cucc.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Big Bopper

    tag

    válasz mad1 #414 üzenetére

    dehogy kezdek újat hagyjál már akkor fölöslegesen szoptam az első pályával :D
    a játék hülyesége miatt nem fogom elölről kezdeni
    közben rájöttem hogy lehet futni is de hát utolér ez bármit teszek
    na majd holnap próbálkozunk még :DD

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #418 üzenetére

    Minden firekeeper ad hp flaska up-ot ha adsz neki firekeeper soul-t. (Max +7 lehet az estus flask up ami első végigjátszásban majdnem meg is van ha a játék végén kivégzel egy kivételével minden firekeeper-t.) Vagy ha megölöd akko kapsz egyet de akkor kialszik a bonfire mint firelink-nél és ezeket nem tudod visszacsinálni mint majd azt.
    Anor londo előtt visszamentél az asylum-ba? Van ott egy item amivel itt majd bejuthatsz egy mellék pályára ami barátságtalanabb mint anor londo de a soul meg a cuccok miatt mindenképp megéri bemenni.

    2. részről amit eddig halottam az nem annyira tetszik mert vannak benne könnyítések. Már pedig a dark souls nem arról szólt hogy lekönnyítjük hátha többen megveszik. Akkor inkább ne legyen a 2. után több rész de ne casual-osodjon el.
    Vagy maradjon meg a DS nehézség meg rakjanak mellé egy easy-t ami szerintem ki is heréli a játékot de had örüljön neki a casual játékos.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • mad1

    veterán

    válasz mad1 #421 üzenetére

    Lord wesselt jo volna most megkapnom,anorba mert Sens fortress en visszamenni,nem a legjobb xD.
    atneztem mindent,egyenlore ahova enged, nem talaltam meg.

    [ Szerkesztve ]

    Ne szemetelj ! = Steam

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #421 üzenetére

    Na itt kicsit összekavarodtak a dolgok.
    Az asylumba visszamenést úgy értem hogy azután visszamenni miután a madár elhozott.
    A fészkéhez kell feljutni amihez a liftből elérhető az út ha jókor ugrassz ki mikor visz felfelé. de keresek egy videót mert egyszerűbb mint leírni.
    Great Demon kapu alatt mire gondolsz mert ez most nem tiszta nekem.
    A lord vessel-t meg majd azután kapod meg hogy megölted anor londoba a boss-t. (szóval nyugi meglesz hamarosan :)
    Ha megvan visszamész majd firelink-be és frampt levisz a föld alá, ahonnan elő bújt és oda lerakod a lord vessel-t, és innentől kezdve tudsz majd teleportálni a bonfire-k között. Az a hely ahova meg lerakod a lord vessel-t a leges legvégső bosshoz vezet de az nem fog megnyílni míg bizonyos boss-ok lelkét bele nem rakod a vessel-be. Szóval nem tudod idő előtt leverni a főboss-t. Meg egyébként sem hagyná.. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #424 üzenetére

    szerk: Mikor hoz a madar el?meg melyik lift?van par xD
    a játék legelején hozott el miután leverted az asylum demont-t. lehet elnyomtad a videót.
    a lift pedig a linkelt videóban. :)

    És great lord alatt kire gondolsz? :)
    Itt a videó az asylumba vezető útról. Annyi hogy ő először leugrik egy tetőre item-ért de ugordgy majd le te is mert egy kulcs van ott ami hasznos az asylum-ban.
    Asszem a rusted iron ring-et tudod megszerezni a kulccsal ami ara jó hogy mocsaras területeken ne ragadj bele a mocsokba hanem simán sétálhass a felszínén. Én akkor használtam ezt mikor lementem sen fortress aljára megölni a démonokat. Mert ott ugye nagyon sűrű trutymó van és a gyűrű nélkül nincs esélyed elmozogni a démonok elől.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #427 üzenetére

    Talán a kovács is árul. de az a kereskedő nem tűnt el csak elköltözött.
    Most ott van ahogy firelink felől mennél burg felé és van egy ilyen híd szerűség. ott van alul, szóval nem kell felmenni a lépcsőn oda ahonnan a bombás csonti dobál hanem lent át kell ugrani annak a híd akárminek az aljára.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #437 üzenetére

    Nézzél egy időjárás jelentést hogy hova mond twinkling esőt. :D Bocs de ez muszáj volt. :)
    Egyébként duke archive-ba fog adni a játék néhányat plusz ott a crystal cave-ben a boss előtt lesznek ilyen kagylók amik vagy azt dobnak vagy puring stone-t. A boss leverése után pedig megjelenik egy bonfire szóval lehet majd twinkling-et farmolni
    Vagy ha visszamész asylumba ott a nagy fészek felé vezető úton a boss terem után jobb kéz felől vany egy kis kiugró rész ahol van egy kisebb fészek. ott egy trade-es karakter aki itemekért cserébe ad mást. Pl ha adsz neki piros lila és fehér virágot akkor összesen 4 twinkling-el leszel gazdagabb. A trade pedig úgy műküdik hogy odamész a fészekhez és az elő opcióba kiválasztod az itemet majd rányomsz a drop opcióra. Ha ez megvan akkor kétféleképpen lehet végrehajtani a cserét. vagy leugrasz (persze csak miután aktiváltad a legközelebbi bonfire-t az asylumban hogy ne kelljen megint ide eljutni) és meghalsz vagy kilépsz a játékból majd vissza és ott lesz a fészekben a cserélt item. Én a leugrálást szoktam választani.
    odamegyek a madárral majd a boss teremből jobbra van egy bonfire. Leülök hogy aktiváljam és aztán kimegyek. pakolok a fészekbe majd ugrás a mélybe. Ja de egyszerre csak 1 dolgot dobj a fészekbe mert úgy is csak egyet cserél ki.

    itt egy kép a fészekről amit keresned kell meg a lista hogy mit trade-el. Az első oszlop amit te adsz a második amit érte ad.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #460 üzenetére

    Azért van parry hogy ha belejössz akkor nagy király lehetsz vele. Nameg brutális sebzést bevisz a sima csápoláshoz képest. És azér nem könnyebb meg beadni mert akkor lenne valami ami nagy segítség lenne neked és akkor ez nem a dark souls lenne. :)

    (#459) nubreed
    Valley az annyiból áll amennyit látsz kb. A bilghtown felőli oldalon végigmehetsz a szakadék mentén.
    Lesz egy nagy zombi srákány amit érdemesebb lenyilazni mert rohadtul mérgez meg erőset üt.
    Ha az megvan akkor lesz egy híd összesen kb 5-6 kék sárkánnyal. Egyenként nem olyan veszélyesek viszont, ligtning-olnak amivel számolni kell. a hídon túl new londo ruins lenne de a kaput majd new londo felől kell kinyitnod.
    Abban az oldalban pedig ahol végigmentél a fal mentén lesz egy átjáró ami a kristály lényes darkroot basin-hez vezet. Van ott egy bonfire is.
    Parish-be pedig úgy jutsz el hogy a bligtown-ból kivezető barlangal szemben a tól oldalon felvisz a lépcső aztán a lift firelink-hez onnan meg már oda találsz.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • D4v3

    őstag

    válasz mad1 #465 üzenetére

    Nem, az elite az máshol van valahol. Amit írtam az egy elég komoly heavy armor set. Egy romos épületen keresztül mész át, aminek az ablakában van egy macska, aki az egyik covenant embere. Utána pedig lesz egy híd.

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz mad1 #497 üzenetére

    New Londo Ruins, víz leeresztése után megtalálod. De 55-nél a 10-es fegyver teljesen jó.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • mad1

    veterán

    válasz mad1 #499 üzenetére

    Arno londonon tul vagyok,epp assylumban ,de az a nagy demon mindig kinyir xD
    Ha nem megy pihentetem meg kicsit...

    [ Szerkesztve ]

    Ne szemetelj ! = Steam

  • mad1

    veterán

    válasz mad1 #500 üzenetére

    Es itt a hon emlegetett hellkite dragon 501 . hsz hez meltoan.

    Toturi nagy oromere ;)
    Gyorsan meglett az 500 hsz nem?xD

    Ne szemetelj ! = Steam

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz mad1 #501 üzenetére

    Én most pörgettem ki a második karakterrel, NG+ban másfél óra alatt elértem Blighttown-t.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

Új hozzászólás Aktív témák