Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #535 üzenetére

    A clay akár meg is maradhat hacsak nem akarsz egy class-al nehezebb de erősebb fegyvert azaz kard téren ultra great sword-öt. De a clay teljesen jól fog szolgálni ha szeretsz azzal játszani.
    Megnéztem az összes katanát és ugyanúgy csapnak. Uchi az jó. A washing az hoszabb de nem üt vele messzire szóval nem használja ki a hosszát mint a bk axe. Meg a durab-ja is kisebb mint az uchi-nak szóval az uchi teljesen jó katana szerintem.
    sens fortress-ben meg lehet ölni azt az óriást is aki rögtön az elején felhúzta a kaput.
    Meg lementél az aljára a titanite demon-okhoz leverni őket? Ott is van pár item meg ők dobnak demon titanite-ot ami arra jó hogy ha csinálsz boss fegyvert majd azzal lehet húzni. nameg soul-t is adnak szóval le szoktam őket szedni.

    Steel protection ahogy a neve is adja )(nyers magyarra fordítva) fém védelmet ad vagyis plusz páncélzatot. vedd le és nézd meg a phys védelmed aztán vedd vissza és nézd meg úgy.
    Ha nem kell épp poison, curse, flame, vagy stb gyűrű akkor én szoktam hordani.
    Vagyis mostmár nem mert nekem marhasok soul kell a szinthez szóval amikor csak lehet a +%soul ring van rajtam.
    Egyébként a gyűrűk ilyenek. adott helyszínen vagy adott boss-nál csere van.
    Az egyik gyűrűm fix csak. A ring of favor and protection. +20% HP, Stamina és Equip load.
    Régen a havel ring volt a fix gyűrűm amit le se vettem.
    visszatérve a válaszhoz. Akinek több nyíl is mutat fölfelé az nem a gyűrű miatt van mind. Gyűrű nem fejleszthető és nem buffolható.
    Szóval a többi nyílat azt pajzs meg egyéb dolog adta neki.
    persze direkt csak 2 ring lehet.
    Gondolj csak bele. felveszed havel ringet és az ad +50equip-et meg csapsz mellé egy ring of favor-t ami az össz equip-edet medobja 20%al. Nem lenne rossz de nem kéne endurance-ra sokat adni. Meg akkor még ott lenne a 3 slot ahova rakhatod a cserélhetős gyűrűket.
    első játékban még érdemes hordani az item discovery-s golde serpent ringet, főleg ha még human form-ban is vagy mellette mert az is növeli az item disc-et. Pl ha ki akarnád farmolni a silver knight-okból (lesz elég) a silver kninght sword-ot.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák