Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #525 üzenetére

    Golden serpent ring megvan? Vagy voltál már sen fortress-ben? Mert ott van egy titkos helyen és azt tudja hogy nagyobb eséllyel dobnak az ellenfelek fegyvert, páncélt vagy követ. Szóval úgy jobb farmolni.
    van a stat-jaidnál utolsó oszlopba egy olyan hogy item discovery. Azt növeli. Továbbá az is növeli ha human vagy és van benyomva pár humanuty. De azért felesleg humanyti-t benyomni. Elég a gyűrű.
    Nekem volt hogy úgy sem dobta ki 30 silver knight-ból egy sem a silver k swordot.

    A türelem az egyik legfontosabb ebben a játékban. A knight-ok meg nem ellenfelek egyébként. Hamar ki lehet ismerni a mozgásukat a támadasaikat és onnantól meg sem tudnak sebezni. Én pl mindig mögéjük tudok kerülni mert látom mit fog támadni meg tudom mikor mozoghatok és mindet backstab-el elkapom aztán ha az nem elég akkor még tolok egy árugrós támadást és lent marad.

    Igen a BK az Black Knight csak rövidítem.

    Igen jól gondolod. De az S a legjobb skálázódás. Úgy van sorba hogy S A B C D E.
    Amelyik ikon mellett ott a betű ara skálázódik és annyit amilyen jó a betű mellette.
    Az ikonok meg ógy vannak sorba hogy STR DEX INT és FAITH.
    Szóval ha az első kettő melett van betű akkor dex és str-re erősödik. Épp ezért hóztam fel a dex-et is 40-re. Mert egyébként nincs olyan fegyver ami tetszik is és megkövetelné a 40-es dex-et.
    És akkor ezek után érted mikor tegnap írtam hogy van egy fegyverem ami alapból skálózódik faith-re is és az pont jó nekem mert elkezdtem azt is húzni. Mert alap esetben csak akkor skálázódna egy fegyver faith-re ha occult fegyvert csináltatok belőle.
    Viszont azt nem tudom hogy melyik betü mennyi plusz sebzést ad. Ki lehetne matekolni egy betűs fegyverekkel hogy adok egyet a statra és megnézem mennyivel erősebb de nem fontos. berakom kézbe és összehasonlítom a másikkal és kész.

    Ezt az attunment dolgot is jól gondolod. De mivel warrior vagy neked nem elég egyet ráadni hogy legyen egy slot-od. Legalább kettőt kell ráadni hogy legyen egy slot-od de még ha fel is tolod 20-ra akkor is csak kb 5slot-od lesz.
    Első végigjátszásban egyébként én nem is foglalkoztam ilyesmivel. Van ott mit fejleszteni bőven és nem leszel hátrább a pyromancy nélkül.
    Én is most kezdtem el fejleszteni mert nekem már a többi stat kész.
    Dex-et mért vetted előrébb mint a str-t? Persze vannak dex-es fegyverek de str neked jobban kell általában.
    Írd már le a statjaid hogy hogy állsz most.

    (#526) Set-Comment™
    Igazad van ebben de a többiek még első végigjátszásnál tartanak. Lehet előbb le akarják tolni az alap játékot és aztán majd megnézik a pvp-t. Meg jobb is ha van benne egy végigjátszás hogy ne low karaterrel menjenek pvp-re.
    Sőt a pvp-zni akarnak, örülök is hogy itt vagy mert ezen a téren még én is sokat tanulhatnék tőled szerintem, és lesz kitől kérdezni.
    Egyébként én már többször elkezdtem a játékot ráadásul mindig warrior voltam és még nem unom. Ez már több mint 10. végigjátszásom összesen de még nam hagyom abba míg ezzel a karakterrel el nem érem amit akarok.
    Az meg azért nem annyira úgy van hogy végigrohanok a játékon. Persze marhagyorsan haladok az igaz de van még mindig olyan rész ahol oda kell figyelni mert baj lesz.
    Pont tegnap duke archivebe a chaneller által buffolt archer egy lövéssel fél életem leszedte mert nem foglalkoztam vele. Pedig van vagy 1600-as hp-m.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák