Keresés

Aktív témák

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    Üdv mindenkinek! Bő egy hete kezdtem a játékot PC-n , van esetleg valaki aki szintén PC nyomja néha esténként, jelenleg 74. szintű lovag karakterrel. az öreg démonkirály után ,de még Irithyll előtt. Van esetleg kedve valakinek csatlakozni néha egy nagyon lelkes ,de végtelenül amatőr kezdőhöz? :D A műfaj nem idegen a Witcher3-at elég sokáig játszottam ,de az némileg más. Apropó lenne egy kérdésem sőt rögtön 3.....
    , az a fickó ööööö árus amelyiknek egy nagy követ cipel a hátán ,mint a bevezető videóban a többi, szerintem az amelyik hozzám csatlakozott kipurcant..... bár az is lehet ,hogy csak alszik békésen, de legalább nem horkol..... az lenne a kérdé, csórikám mitől hasalt el? :F Ée még egy kérdés, kard fejlesztés közben ez idáig csak a fizikai sebzést(?) erősítettem most lenne egy opsció ami ezt csökkentené ugyan de hozzá ad sötét (támadó erőt) ez a két érték összege határozza meg a sebzést? teszem azt 247 fizikai helyett most lenne 155 fizikai és 155 sötét akkor 310 sebzés minden kardcsapássál? Illetve a fejlesztéseket(forrasztásokat) vissza lehet kombinálni vagy egyiket a másikra cserélni később?

    [ Szerkesztve ]

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    válasz Šolaire #5549 üzenetére

    Részben a szint miatt is ,de inkább a játék kedvéért. Sejtettem ,hogy így működik, na majd figyelek kit mivel lehet jobban kiiktatni. Egy előnye volt ,hogy eltévedtem mire a papokhoz értem már olyan erős volt a karakterem ,hogy lazán lepofoztam minden ellenfelet az épületben, csóri papok úgy dőltek el mint a teke bábuk mikor tarol a golyó. Mondjuk a pap lovag szerkóban kb úgy is nézek ki ,mint az a golyó amivel házakat vernek szét :D

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    válasz MageRG #5553 üzenetére

    Még a játék elején volt egy fegyver amit "hegesztettem" de nekem is olybá tűnt ,hogy a tisztán fizikai sebzés hatásosabb.... na majd tesztelgetem még, köszönöm a választ! Egyelőre a kitartást meg az élet erőt növelem és még mindig azt a kardot használom amit a játék elején..... próbáltam más fegyvereket is ,de az ember méretű egy tonnás kardok túl lassúak a nyeles pengékről, meg bunkós botokról nem is beszélve,azokhoz baromira jó ritmusérzék és reflex kell, belém meg annyi szorult ezekből ,mint egy döglött macskába.... még így is elég lomha vagyok ,nem csoda 1 tonna lemez alatt, kipróbáltam alsó gatyában is , az már király fürgeség még nehéz fegyverekkel is ,de ha megsoroz egy aktuális ellenfél..... akkor kész, cserélhetek alsógatyát a tűznél..... Egyébként Penge Borisz néven futok ha valakinek rémlik a Blöff című filmből "ez a szőrös tökű orosz".....

    [ Szerkesztve ]

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    Az online módban van egy két játékos akik úgy tűnik kifogyhatatlan staminával rendelkeznek ,hogy lehet az ,hogy én néhány (5-6) csapás után nem bírom tovább se védekezni se támadni? Némelyik online ellenfél meg kvázi vég nélkül támad meg bukfencezik sokszor 2 kezes fegyverekkel?

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    válasz BOBAKILL #5559 üzenetére

    Hmmmm értem,ezek szerint pech a PC.... kössz mindenkinek az infót, egyébként gyakorlati haszna van az online játékosok elleni harcnak vagy csak arra jó ,hogy "idegállapotba" kerüljek ha nem sikerül legyőzni egy "kivételes tehetséget" ? :DDD

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    Üdv mindenkinek!

    Lenne egy kérdésem: 105. szinten lovag karakterrel, szeretnék több stamina-t ,de 40-es szint felett hiába osztok több pontot a kitartásra nem növekszik a stamina jelenleg 160 pont. Lehetséges ,hogy egy bizonyos korlát után már nem lehet tovább növelni? :F

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    Köszönöm a választ :R , sejtettem ,hogy ez lesz a dolog mögött :DDD .... Lenne még pár kérdésem; a fegyver forrasztást vissza lehet vonni és ha visszavonom az a kő ami benne volt a fegyverbe megsemmisül vagy újra felhasználható? Illetve mivel lehet vissza vonni? Még mindig az az alap kardom van amit játék elején kaptam ,egész jól használható a youtube-on láttam egy videót ott valaki a lothric kardott teszi első helyre ,de én úgy látom az nem fejlődik olyan ütemben erről van valami tapasztalatod?

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    Köszönöm a választ.Lehet majd én is kipróbálom a katana-t jelenleg kettő is van raktáron. Én most itt tartok:
    [link]
    Most kéne legyőzni a herceget aki négykézláb támad teleportál.... eddig jól boldogultam egymagam ,de lehet most segítségre lesz szükségem.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    Szerintem csak annak jó aki szereti az egyoldalú orális szexet,de azért legyűröm ezt a rohadékot is :DD viszont a kardom sötét sebzése ellene sz@rt sem ér... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    válasz #10186752 #6045 üzenetére

    Igen olvastam ,hogy javasolt közel maradni ,viszont néha érdemes eltávolodni az első fázisban, mert akkor van lehetőség regenerálódni és némi kábítószer gyanús növényi törmeléket magunkhoz venni ,hogy jobban bírjuk a strapát ,viszont így is nagy szívás sokszor még a csata első felén sem jutok túl, vagy ha igen alig marad tartalékom a második fázisra.... ha nem hívok segítséget úgy hiszem jó darabig el fog tartani mire sikerül legyőzni.... ehhez képest a táncost kb. 5.-6. n
    ekifutásra kiütöttem.

    [ Szerkesztve ]

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

Aktív témák