Aktív témák

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    válasz MageRG #5553 üzenetére

    Még a játék elején volt egy fegyver amit "hegesztettem" de nekem is olybá tűnt ,hogy a tisztán fizikai sebzés hatásosabb.... na majd tesztelgetem még, köszönöm a választ! Egyelőre a kitartást meg az élet erőt növelem és még mindig azt a kardot használom amit a játék elején..... próbáltam más fegyvereket is ,de az ember méretű egy tonnás kardok túl lassúak a nyeles pengékről, meg bunkós botokról nem is beszélve,azokhoz baromira jó ritmusérzék és reflex kell, belém meg annyi szorult ezekből ,mint egy döglött macskába.... még így is elég lomha vagyok ,nem csoda 1 tonna lemez alatt, kipróbáltam alsó gatyában is , az már király fürgeség még nehéz fegyverekkel is ,de ha megsoroz egy aktuális ellenfél..... akkor kész, cserélhetek alsógatyát a tűznél..... Egyébként Penge Borisz néven futok ha valakinek rémlik a Blöff című filmből "ez a szőrös tökű orosz".....

    [ Szerkesztve ]

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

Aktív témák