Keresés

Aktív témák

  • Šolaire

    veterán

    válasz BüszkeeSAAAS #5548 üzenetére

    Akinél szinteket tudtál lépni? Egy questline része összefoglalóban benne van nézd át. A fegyókat meg több irányba tudod fejleszteni. Vannak bossok akik bizonyos dolgokra érzékenyek. Pl fire, lighting. Én maxra fejlesztem és inkább buffolom egy rövid időre valamelyik resinnel. Próbálgasd neked melyik jön be jobban. Vissza tudod alakítani a fegyókat a kovácsnál van rá opció.Pc-n tolom de mivel vendéglátózok nem tudom megigérni hogy játszunk. Itt segítünk szivesen.

    [ Szerkesztve ]

    “Praise The Sun” \[T]/

  • MageRG

    addikt

    válasz BüszkeeSAAAS #5548 üzenetére

    Vissza lehet alaktanítani a fegyvereket, de ahhoz is egy farmolható kő kell.
    A sebzést úgy jelzi a karakterlapon ahogy írod, de a védelmek miatt nem ennyit fogsz sebezni. Én úgy vettem ki hogy a full fizikai sebzés jobb, mint a megosztott sebzés. De ez attól függ, hogy fejleszted a karakteredet.
    A legtöbb fegyver sebzése skálázódik valamilyen tulajdonságoddal (leggyakrabban STR és DEX).
    De ha te ezeket a statokat nem fejleszted, vannak olyan upgradek (pl. raw) ami simán csak növeli a fegyver sebzését statoktól függetlenül.

    A csóri londori zarándok mindenképp kipurcan. Ez a dolguk, ha elvégezték küldetésüket. (szegény eleve azért lamentált, mert nem sikerült még meghalnia.)
    Ha engedted hogy "kihozza a valódi erőt belőled", akkor a halála után lesz ott még valaki, akivel beszélhetsz.

    "What is bravery, without a dash of recklessness!"

Aktív témák