Új hozzászólás Aktív témák

  • Dvix

    senior tag

    Na jól van gyerekek szóval "a nem megy bele a jobb első csavar az agyba kerékcserekor" megoldódott. :C Szóval a szerelő bevallotta nekem utólag, hogy azért nem akart vele foglalkozni nagyon mert azt hitte én vagyok az egyike azoknak akik már vagy 5x cseréltek kereket odahaza és valamit elcseszett emberke, és aztán követelem h javítsák meg garanciában. Ez fura, mert pont fél nappal előtte kértem ajánlatot cápauszony antennára tehát tudnia kellet volna milyen idős az autóm. :N
    A lényeg az. Bementem, belenyomtak egy menetvágót, és ennyi. kész volt :DDD
    De ami ezt megelőzte: szerelő, közvetítő köpködött és még előtte is próbált alapokat lefektetni ahhoz, hogy én vagyok a hibás mert "nem a szervízben történt". Hiába látta/mondtam munkafelvételkor, hogy: "csak nem tudta kézzel becsavarni, ennyi a story, nézzék meg :)) " Előtte azért a f@r*kméregetés meg volt, h ha valami lesz akkor is én vagyok a hibás. Utána miután látta h nem volt semmi, nyílván semmi nem volt.... :B
    Hát ez gyerekek. De most már le merem fogadni h mindenhol ilyenek az emberek. Addig minden jó amíg nincs baj az autóval. Pont. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák