Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Fitzgerald #22207 üzenetére

    Ez kb így van. A peccselések leginkább a hibák és esetleg a teljesítmény javítására fókuszáltak, sajnos quality of life frissítések nem nagyon vannak.

    Nagyon jó játéknak tartom ettől függetlenül a Cyberpunkot, így a 2. végig játszásomra se unom el, mindig van mit csinálni. Ettől függetlenül ez nem egy RPG, csak egy jövőben játszódió akció játék, rpg szerű elemekkel.

    Így hogy már másodszorra ugrottam neki, több minden miatt elő lehet venni a CDPR -t, hogy hol rontották el, de az egyik legnagyobb blama szerintem az, hogy túl nagy teret engedtek Keanu Reeves -nek és az egész Johnny Silverhand dolognak. Simán jó lett volna ez a játék nélküle is vagy egy nagyon takarékra vett Johnny Silverhand szállal, egy olyan mellék szállal. Csak hát Keanu úgy volt hajlandó beszállni a buliba, hogy ő sokkal többet akart. Mondom ezt úgy, hogy nagyon is kedvelem Keanut, sztem a CDPR ott kúrta el, hogy emiatt menetközben kellett átírnia kb. az egész játékot. Ennek isszuk most a levét.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák