Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz .LnB #17144 üzenetére

    en nem kuldtem el a fenebe elsore, szoval csodalkoztam hogy varok es nem tortenik semmi hiaba varok 5 percce:DDD.

    ahogy nezem reaperre foleg katana builddekkel mennek, de nagyon sok a zorej az oldalakon.

    tippre max int + technology + body mindenkepp kell (bodybol talan eleg a 16-18 a second heart miatt), az elvileg 40es szint. maradek mehet mehet talan reflexbe vagy coolba, elvileg a reflex az idolassito cyberware miatt jobb. technologybol lehet eleg a 18 a legendary upgradek miatt. cyberware miatt ez nem fontos, de egyebkent ruhazatot eleg macera fejleszteni.

    fertozes a contagion. en system resettel szoktam kombinalni, meg nekem is ki volt huzva melle az osszes tamado skill, ugy meg tenyleg undoritoan hatekony tomegben. 2 ellenfelre meg ott a reset. megtamogatva cooldown es resource csokkento skillekkel nincs nagyon ellenfel.

    Tetratronic Rippler ugye eleve elmebaj a kobon, ketteseve castolja az ember a detonate grenade / suicide / system resetet, ugy meg pillanatok alatt refreshel minden.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák