Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz Putyin90 #1355 üzenetére

    Igen, én voltam fogalomzavarban. Most utána olvastam, letöltöttem az útmutatóját, mert lusta voltam előkeresni. :D Azt írja, hogy, csak este 10 és reggel 6 között aktiválódik az egyes szintű power save mód, ekkor a kijelző kikapcsol. Ha 6-7 nap után is még mindig sötétben marad az óra, akkor lép át a 2-es módba, amikor már a mutatók is megállnak, és teljesen leáll az óra. A 400-asnál már nincs mp. mutató, úgyhogy ennél, csak a digitális kijelzőn lehet észre venni, hogy lement alfába az óra.

    "Power Saving Function Leaving the watch in a dark location for about one hour between the hours of 10 p.m. and 6a.m. will cause the display to go blank, and the watch to enter Level 1 power saving. If the watch is left in this condition for six or seven days, the watch will enter Level 2 power saving.

    Power Saving Level 1 :Digital display goes blank to save power. The watch can connect with a phone at this level.

    Power Saving Level 2 :All hands stop and the digital display goes blank to save power. All functions are disabled."

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák