Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz DeViL-X. #3115 üzenetére

    Köszi a kimerítő választ! Én rövidebb leszek, mert nincs időm regényt írni, és egyébként sem lenne miről. Nem vagyok profi játékos, csak a játék élvezetéért játszom, teljesítménykényszer nélkül. Ha 20 kill összejön már örülök, ha megvan a 30 is, akkor kimondottan boldog leszek. K/D nem igazán izgat.
    Nem tudtál meggyőzni egyébként. Linkeltél egy videót egy profi játékosról -2millió követővel már gondolom nevezhetem annak- akinek egyszer összejött az 54-1-es stat konzolon. Oké, szép eredmény, még soha nem láttam ilyet. De itt van aki hétről hétre, néha naponta linkelgeti a 60-70+kill - 1-3 death-es statokat. Ezt még valószínűleg egy profinak sem jön össze túl gyakran -talán életében egyszer sem-, nemhogy hetente többször. Ha vki tényleg ilyen jó, miért nem él ebből egyébként? :F Ha jól tudom az igazi profik (akik pénzért játszanak versenyszerűen) is konzolon nyomják egyébként (Call of Duty Championship), amiből én arra következtetek, h nem lehet ekkora eltérés a konzolos és a pc-s irányítás között. Ha vki megtanul kontrollerrel játszani, szerintem ugyanolyan hatékony tud lenni, mint egérrel. De ez csak feltételezés, nyugodtan javítsatok ki, ha tévedek! :B Mindenesetre abban biztos vagyok, h ekkora különbségről nem beszélhetünk, és látva ezeket a "no name játékosok" által elért csodás eredményeket, nekem mindig lesznek kétségeim.

Új hozzászólás Aktív témák