Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz ovecs #2242 üzenetére

    Hurráság!

    Közben próbálkoztam cod4 movie témával kapcsolatban. :W :W :W Reggel óta szopok,mint torkosborz,mire kiderítettem,hogy szájbavert ATW-ről nem megy a divx webplayer,ha fejre állok,akkor sem.Rájöttem továbbá,hogy fostalicska FileZilla ugyanazon eléréssel csak 20kbyte/sec-re képes,míg a TC ftp kliense atomstabil 40k-val tölt felfele. Próbaképp a tegnap emlegetet 20megás fregmúvi helyett az eredeti 1,3gb-osból csináltam egy 512x384@25fps felbontású ~800kbites szösszenetet az első percéről a war-nak.Tárhelynek meg az extrát használva minden faszán okés. Úgyhogy íme,álljon itt egy próba!
    Lehet köpködni,aláfestés nyista,csak a war hangjai.Egy still image-val indul,aztán rá kell a play gombra bökni,utána kis bufferelés után indul a videó.Kezelőpanel egyértelmü asszem,ki lehet fullscreen-re is rakni.

    A "webdizájn"ért -hőőőő- elnézést,nem vagyok penge,simán egy NVU-val generált oldalság csak az egész.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák