Új hozzászólás Aktív témák

  • newmoonlight

    senior tag

    válasz soo277 #6599 üzenetére

    Most tekintsünk is el attól, hogy mennyire ízkéstelen, gagyi, gyerekes és bazári ez az ún. "Damascus" skin... :W

    Arról viszont nem ártana (már nem először) pár szót ejteni, hogy az-e egy játék, hogy önfeledten szórakoztató módon töltjük vele az időnket, vagy ráfeszülünk ezekre a skinekre, challenge-kre, kütyükre, meg egyéb beetetésekre, aztán NAPOKAT baxunk el az életünkből töltünk azzal, hogy görnyedve, hasalva, sarkokba bújva, kótyavetyéljük el egyrészt a saját időnket (amihez persze van jogunk), másrészt azok idejét és szórakozását, akik számára a 10 perces menetekből nem igazán akarnak 9 és felet azzal tölteni, hogy az ellenséges csapatonként 3-4 kemper után után RPG-vel loholnak, hogy éppen melyik lyukba vannak beszuszakolódva. Amihez -szerintem- kevesebb jogunk van.

    Ha bárki vitatná ezt, annak úgy tenném emészthetőbbé a dilemmát, hogy bélgázokat eregetni is (úgy általában) nyilván van jogunk, akkor viszont joggal tartana mindenki éretlen kis majompalántának, ha ezt a zsúfolt villamoson tennénk, másoknak kellemetlenséget okozva.

    Capisce?

    OK-OK, értem én a jutalmazási rendszer pszichológiáját (belőlem is elégedettséget vált ki, amikor megszerzek egy újfegyver-kiegészítőt), de hogy megszerezzem a "Pink Zebra" skint, azért egymillió %, hogy egy centit nem fogok mozdulni. Most komolyan...

    Annyira... de annyira infantilis az a sok hupilila, meg neonzöld fegyver a meccsek indulása előtti pillanatokban...
    Mondjuk egy dologra alkalmasak. Arra, hogy meg tudjuk becsülni azt, hogy a tulajdonosa kijárta-e az általános iskolát, vagy még az alsó tagozatos éveivel szenved...

    Ja és arról sem ártana (legalábbis gondolatban) (legalábbis egyeseknek) néhány elméleti kört futni, hogy ez vajon a "CoD: Modern Warfare (2019)" fórum, avagy az "Akinek bármilyen kritikai észrevétele van a CoD MW-vel kapcsolatban (lag, fagyás, kempelés, stb.), azt hurrogjuk le, és egyébként is MINEK JÁTSZIK VELE?" fórum... :F

    “Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

Új hozzászólás Aktív témák