Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz shotika #299 üzenetére

    Fentebb is ezt írtam hogy de ,ez gond, hogy pénzért lehet venni és hogy remélem a 2024 es olimpiáig ezt rendszabályozzák és szerencsejátéknak minősítik több országban..Ezért írtam, hogy én is ezt írtam :D
    A kindulási komment az volt amit Ghostpetya dobott be, hogy egy csomó cucc a ládákból véletlenszerűen potyog le és ez gusztustalan szerinte, én meg azt mondom, hogy aki sokat játszik sok boxot kap. nagyobb esélye van arra hogy megszerezze a jutalmakat, azaz honorálják valahol azt, hogy az ember beleöl 1000+ órát. Az mellett bejön, hogy ha egy egy nagy operationban eléred a célt, ( amihez szintén csak játszani kell vele,) akkor kapsz fegyvereket. Ezek olyan dolgok amikben semmi kivetnivalót nem találok, izgalmassá teszi a lootbox fogalmát és mivel ingyenesek ládák azért nincs tétje.....
    tegnap este láttam valakinél egy új fegyót, ezt az íjpuskát( nem is tudtam , hogy van) hát ma ezt nyitottam. 2 lootboxom volt :

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák