Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz DrTechnoid #21361 üzenetére

    Nos, ha nem is 2 - 3 óra alatt, de meglett, egy híján 430 -al több killel, mint az induláskor (4 vs 433). Végül ezt a "bicskát" választottam, erősségre nincs közöttük különbség, de ez kellőképp brutális :B

    Érdekes mód nem is a hármas killek mentek nehezen, sokkal inkább a "gugolós", a "füstös" és főleg a "sérült" akart nehezen összejönni, persze az elsőre a becsúszás, a másodikra pedig a füstgránát volt a megoldás, úgy már gyorsabban ment, Az utolsóhoz meg egyszerűen átmentem a Core -ra, amihez a HC -n kb 15+ meccs kellett (6 kill sérülten), az egy Core meccs alatt összejött (ott ugye beléd is kell 4 - 5 golyó, mire véged, nem instant halál van, a kés meg ugye...)
    De szerintem most a launcherek előtt fogok valami jófajta AR -t és lövöldözök kicsit, kissé sok volt a kézitusa, még ha sokszor kifejezetten élvezetes volt is. Ami fura, hogy egyáltalán nem éreztem, hogy kipereg tőle a hajam - igaz, ehhez lélekben el kellett engedni a K/D arányt (merthogy az azért megsínylette a mókát :DDD )

Új hozzászólás Aktív témák