Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz AAntii #14368 üzenetére

    (nem csak neked írok, hanem általánosságban :)) )

    Kontroller-egér: szerintem minden az adott személytől függ. Ha valakinek van hozzá affinitása, és érdekli is, akkor kontrollerrel simán fog gyalulni, és ugyanez fordítva is. Nem az eszköz határozza meg egy személy teljesítményét - legalábbis egy bizonyos szintig biztos hogy nem. Én pl a mai napig nem vettem 3000ft-nál drágább egeret, de aktívabb éveimben is egy 1000ft-os Hama egérrel voltam éveken át az épp aktuális klánom legjobb lövője. Nem csak célzásból és reflexekből áll a játék. Ismerni kell a pályákat, a fegyvereket, az apróbb trükköket, és rá kell érezni a játékra. Precízebb mozgást lehet végrehajtani az egérrel, de a kérdés az, hogy ez mennyire fontos egy adott szituációban, hiszem a másik játékos, aki kontrollerrel van, az egészen máshogy fog mozogni, hiszen így tanulta meg.

    Ez az egyik olyan meccs, ami fenn maradt azokból az időkből (nincs hangja, és hát nem túl jó a minősége), ezt szintén egy 1000 forintos Hama egérrel lőttem.
    [link]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák