Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz sutszi #14750 üzenetére

    No de nem is 5 ezer az ára :D Jó forma, bőr felső rész, tetszik. Köszi a tippet, meg fogom nézni, mert kell egy ilyen cipő... bár az a velúr...

    Nálam amúgy a cipő ott kezdődik, hogy 3-5 év. Van egy pár riekerem, az 5 éve nem hajlandó lerohadni a lábamról, volt már cipésznél talpragasztáson, de ennyi. Svájci márka, 2 gramm az egész cipő, járni benne álom, bárhova bármeddig elmegyek vele. 5 éve volt 15k. kb. 1 éve már láttam, hogy lassan vége lesz, égen földön nem lehetett akkor már ezt a modellt kapni, de pont a ferencieken a salamanderben szereztek nekem egyet valamelyik vidéki boltból, 20k volt, de megvettem kérdés nélkül. a poén az, hogy azóta tízszer nem volt a lábamon, az az öltönycipőm, mert a régi még mindíg bírja :D

    a sportcipőm egy nike valami hervises készletsöprésből, fekete zárt bőr, nagyon jó, egy baja van, lamellás a talpa, ezért olykor nyikorog járás közben. ez szívás, nem tudok vele mit csinálni. valahol 5-10k között volt. vettem úgy 2-3 éve, semmi baja, az ujjak és a lábfej találkozásánál van meggyűrődve a két oldalon egy kicsit a bőr

    a sárdagasztóm egy josef seibel, azt sem tudom hány éves, de 3 biztos megvan, semmi baja, tök jó állapotban van, még 1-2 évig elmegyek vele, valahogy 15k körül volt. ja, egy baja mégis van, most jut eszembe, a talpa a talppárnám alatt kopik, az a stopli szerű izé (bakancsok talpán van) az már tövig van kopva, szerintem az fog először kilukadni, de még nem most

    az elődje egy panama jack volt, közel 30k körül, igaz az volt életem legjobb supportja, amikor garis bajom volt vele, de egy év után kilukadt a belső oldalán a talp és a bőr találkozásánál. hordtam még, de érted... ha lehetne kapni sem vennék legközelebb, pedig egyébként masszív cipő volt

    igaz váltogatom és ápolom is őket, sarokkoptatót mindig használok, három nap egymás után nem veszem fel, de bírják is mint a fene, ha évre leosztom a cipőre költött keretemet sokkal bentebb vagyok mint a kínaiakkal. és mellesleg nem cseszi szét a lábam meg a tartásom.

    @Mercutio_: erre megtanított Édesanyám. Szart nem szabad venni, az nagyon drága. Szegények voltunk, szűkösen éltünk, de ha vettünk valamit, akkor azt nagyon megnéztük, hogy jó minőségű legyen (nem drága! jó minőségű... nagyon nem ugyanaz) és szolgált, kitartott rekordideig.

    Egy időben én is azt hittem, hogy okos vagyok, megvettem "inges" cipőből is ezeket az angelo litrico meg mittudomén üreges sarkú vékonytalpú digócipő borzalmakat, hogy húdeokos vagyok spórolok, sikíva dobtam be a sarokba estére. egy pár még mindig itt van a dobozban, semmi kedvem felvenni. jó vétel volt...

    [ Szerkesztve ]

  • Mercutio_

    félisten

    válasz sutszi #14750 üzenetére

    Gallus Niki nekem is bejön :K kár, hogy leszbi :O van tőlük egy szandál és egy belebujos velúr (utóbbi sajnos 3 évesen már beazik, a nagyobb baj, hogy ezt a modellt már nem gyártják)

    DeFranco : Rieker is jó, az is van egy, 5. éves és még bírja, bár már az sem vízálló.
    Angelo Litrico ingek jók, de nem túl tartósak ezért mindig évszak váltáskori learazasnal veszek ha van ami tetszik. Ami még jó az 1-2 nadrágok, a tartósság még kérdéses viszont ami fura, hogy mosás után fura foltokkal szárad amit nedves szivaccsal lehet le törölni (de azért, na)

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák