Új hozzászólás Aktív témák

  • Shamat

    aktív tag

    válasz mudleeska #50516 üzenetére

    Én 7kilóért vettem egy éve (egy havertól) egy pre facelift 328i-t Mindenki próbált lebeszélni meg okoskodni, hogy ne legyek barom mert a gatyám rámegy. :U Ehhez képest már a harmadik olajcserén vagyunk túl és azt kell mondjam ennyire megbízható gépesem még nem volt, pedig volt már pár...
    Alkatrész árak nagyon korrektek, FB csoportokban nincs olyan cucc, amit ne lehetne beszerezni hozzá kb.
    Amire költöttem az a futómű, elöl koppra felújítva, hátul még van mit alkotni. Kiegyenlítő tartály csere, hűtő, néhány vízcső illetve kopó alkatrészek. Ezeken kívül csak olyan dolgokra, amik nem életbevágók. Olajat nem eszi, jól fogyaszt, egész egyszerűen imádom. Ráadásul szegénykémet az előző (sajnoshaver :D ) gazdája teljesen elhanyagolta, szinte csak rugdosta.
    Kívülről van rajta jó pár harci sérülés, de összességében nagyon mutatós még így húsz évesen is.
    Elképzelhető, hogy pont kifogtam, de ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy nem feltétlenül kell lemondanod az E46-ról. :B
    Peace! :R

    [ Szerkesztve ]

    DEAD LIKE ME

Új hozzászólás Aktív témák