Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz mikromanus #900 üzenetére

    Hát, még mindig nem tudom, hogy mennyire kezdjek bele újra. :B Másik megoldás a GW2 lenne, abból még nincs meg az utolsó kieg, de ahogy olvastam ott is sikerült elrontani a birka tömeg igényei szerint az sPVP-t és a WvW, plusz a fél brigádot kirúgta az Anet, így nagy fejlesztések sem lesznek.

    Itt igazából már látom a lelki szemeim előtt, ahogy békésen elkocognék farmolni valami félreeső helyre, miután elaludt a két gyerek és van szabad 1 órám, erre jön valami mastercard warrior és nekiáll csesztetni. :D

    Ugyanakkor pl: a harcrendszer kombói még mindig tetszenek, no nem mintha annyira ügyes lennék benne. Guardianon még nem volt, azt most elkezdtem, tetszetős, bár talán kicsit hosszúak az animációk (meg valahogy elakadtak a questek, bár lehet csak az XP boost miatt van, hogy lehagytam az adott területet).

    Igen, ezt a legyél online folyamatosan dolgot én sem értettem, főleg, hogy keletre azért vannak elég szép limitációk a játékidőt tekintve.

    Köszi a helyzetjelentést. :R

    https://www.blackdesertfoundry.com/ -n túl milyen információs oldalak vannak még, ha újra képbe akarnék kerülni? Főleg a workerek kapcsán, úgy emlékszem az egy elég alap és fontos része volt a játéknak.

    Kolbi_30: Ja, minden csak viszonyítás kérdése, csináltak már a történelemben ennél pénzéhesebb játékot, bár főleg inkább csak mobilokra. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák